LEGACY
yo yo
16 odgovora786 pregleda
13 REP26%
→ Istraživač
dec 2015.
dec 2015.#1
Pozdrav svima..prije svega zelim da pohvalim forum jer je ekstra uradjen sa svim pristupom informacija..za forum znam vec godinu i po mozda i dvije ali nisam bio registrovan jer sam bio -18.. forum sam pronasao tragajuci za informacijama o uzgoju..nazalost oni nisu uspjevali nadam se da ce ova registracija pomoci u tome i ostvarivanju moje zelje..zivim u Zenici lijepi gradic s finim veselim ljudima..volim da konzumiram tu zelenu tvar iako sam imao problema sa starcima ali je ljubav jaka pa smo idalje ostali u vezi hahah to bi bilo nesto ukratko veliki poz iz Ze :-) :-) :-)
Carlos Irwin Estévez
ENTUZIJASTA585 REP96%
→ Poznavalac
Carlos Irwin EstévezENTUZIJASTA
dec 2015.
dec 2015.#9
Pozdrav,i svaka
ast za ovo
ekanje punoljetnosti :clap::
dec 2015.
1 / 9
dec 2015.
dec 2015.