VUTRA
ForumZajednicaKo ste?yo yo
LEGACY

yo yo

16 odgovora786 pregleda

dec 2015.

#1
Pozdrav svima..prije svega zelim da pohvalim forum jer je ekstra uradjen sa svim pristupom informacija..za forum znam vec godinu i po mozda i dvije ali nisam bio registrovan jer sam bio -18.. forum sam pronasao tragajuci za informacijama o uzgoju..nazalost oni nisu uspjevali nadam se da ce ova registracija pomoci u tome i ostvarivanju moje zelje..zivim u Zenici lijepi gradic s finim veselim ljudima..volim da konzumiram tu zelenu tvar iako sam imao problema sa starcima ali je ljubav jaka pa smo idalje ostali u vezi hahah to bi bilo nesto ukratko veliki poz iz Ze :-) :-) :-)
L0oDZMAJ

dec 2015.

#2
Dosao dobro na :vutra:
t@maraZMAJ

dec 2015.

#4
Dobrodoaao :)

dec 2015.

#5
:wave:

dec 2015.

#6
dobrodosao +18
TarzanZMAJ

dec 2015.

#7
dobrodosao
StipeZMAJ

dec 2015.

#8
:wave:

dec 2015.

#9
Pozdrav,i svaka ast za ovo ekanje punoljetnosti :clap::

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se