VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozzdrav iz Varazdinaaa!!
LEGACY

Pozzdrav iz Varazdinaaa!!

14 odgovora1,089 pregleda
FARAON1988ISTRAŽIVAČ

sep 2009.

#1
Pozdrav iz Varazdina,,
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

sep 2009.

#2
Dobro doaao... Pro itaj pravilnk da u budunosti ne bi bilo nesporazuma... http://vutra.org/pravilnik
chupoAMBASADOR

sep 2009.

#3
i nemoj toliko detalja o sebi otkrivat ako growas... nas nije briga odakle si tocno al zato policiju je.. pozdraaaav
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

sep 2009.

#4
Da, baa sam htio napomenuti... `to nisi napisao adresu i ku ni broj? Nemoj me krivo shvatiti, ali ~ivia u Vo i, i definitivno nije isto kad netko ka~e, ja sam iz Vo e, ili ja sam iz Zg-a. Neovisno o tome ato postoji gornja i donja...heheh :icon_lol: Ajd' sretno ti bilo...:sun2:

sep 2009.

#5
Cini mi se da je donja! Dobro dosao!
Noname_ENTUZIJASTA

sep 2009.

#6
dobro...momak se malo prevario i ata sad...nau it e makar to osjetio na vlastitoj ko~i...ugl welkom
FARAON1988ISTRAŽIVAČ

sep 2009.

#7
Gornja... znam da se nesmije ali opettt!!! :-)
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

sep 2009.

#8
Ma smije se...kako ne, mo~ea ti u detalje koliko god hoea. Hehhe... Ali radi se o tvojoj sigurnosti, ne o naaoj... :ohno::icon_lol:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se