LEGACY
Pozzdrav iz Varazdinaaa!!
14 odgovora1,089 pregleda
FARAON1988
ISTRAŽIVAČ168 REP79%
→ Entuzijasta
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
sep 2009.
sep 2009.#2
Dobro doaao...
Pro
itaj pravilnk da u budunosti ne bi bilo nesporazuma...
http://vutra.org/pravilnik
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
sep 2009.
sep 2009.#4
Da, baa sam htio napomenuti... `to nisi napisao adresu i ku
ni broj?
Nemoj me krivo shvatiti, ali ~ivia u Vo
i, i definitivno nije isto kad netko ka~e, ja sam iz Vo
e, ili ja sam iz Zg-a. Neovisno o tome ato postoji gornja i donja...heheh :icon_lol:
Ajd' sretno ti bilo...:sun2:
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
FARAON1988
ISTRAŽIVAČ168 REP79%
→ Entuzijasta
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
sep 2009.
sep 2009.#8
Ma smije se...kako ne, mo~ea ti u detalje koliko god hoea. Hehhe...
Ali radi se o tvojoj sigurnosti, ne o naaoj... :ohno::icon_lol:
sep 2009.
1 / 8
sep 2009.
sep 2009.