VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav
LEGACY

Pozdrav

14 odgovora697 pregleda
kutijeENTUZIJASTA

jul 2011.

#1
pozdrav od kutije. Prvo da pohvalin forum, pregledan je i razumljiv, evo i trazilica radi. Inace iman 30 i kusur, zena dica, kolica, itd.. najme zainteresiralo ove male biljcice, neznan zasto san uvik mislia da mi triba ormar od 2 metra visine(koi neman). vidin da sve more stat u 50x50x50. Cu malo da ucin, a onda i da se okusan za koi misec, kad prilike dopuste, pozdrav svima.
DataAMBASADOR

jul 2011.

#2
Dobrodoaao i sretno s pripremama
ParazydPOZNAVALAC

jul 2011.

#3
Welcome! Ako budes imao ikakvih pitanja, ne ustrucavaj se pitati, ali prije toga koristi "Search".
SvetilistPOZNAVALAC

jul 2011.

#4
:signs046:
Sensi*JanaAMBASADOR

jul 2011.

#5
:signs046: samo citaj i bice rezultata
N!chtISTRAŽIVAČ

jul 2011.

#6
pozdrav xD
xxrobixxAMBASADOR

jul 2011.

#7
Dobrodoaao :) Sretno growanje ti ~elim :)

jul 2011.

#8
Zna i kutija grow,hehe... Dobro doaao.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se