LEGACY
Pozdrav
14 odgovora697 pregleda
kutije
ENTUZIJASTA334 REP34%
→ Poznavalac
kutijeENTUZIJASTA
jul 2011.
jul 2011.#1
pozdrav od kutije.
Prvo da pohvalin forum, pregledan je i razumljiv, evo i trazilica radi.
Inace iman 30 i kusur,
zena dica, kolica, itd..
najme zainteresiralo ove male biljcice, neznan zasto san uvik mislia da mi triba ormar od 2 metra visine(koi neman).
vidin da sve more stat u 50x50x50.
Cu malo da ucin, a onda i da se okusan za koi misec, kad prilike dopuste,
pozdrav svima.
Data
AMBASADOR2.928 REP41%
→ Legenda
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
ParazydPOZNAVALAC
jul 2011.
jul 2011.#3
Welcome!
Ako budes imao ikakvih pitanja, ne ustrucavaj se pitati, ali prije toga koristi "Search".
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
jul 2011.
1 / 8
jul 2011.
jul 2011.