LEGACY
Ekipa na buksnama !!
14 odgovora1,600 pregleda
tokya
ISTRAŽIVAČ87 REP25%
→ Entuzijasta
tokyaISTRAŽIVAČ
mar 2007.
mar 2007.#1
Umagli dima sve se nadje. Dobri ljudi bas mi je drago da sam naisao na nesto ovakvo jer mi dopizdilo vec citat sve na engleskom. Eo moj fred i ja sad prebijeni i razmialjamo ata dalje trave vise nemamo pa smo se ponadali ako neko moze poslat nest (heh naravno ) ono u roku od 15 min. jebiga aj moze 20 .
Pozdrav svima ,ekipica iz Sl.Broda iz Rvatske
UserName
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
Pampers
POZNAVALAC793 REP21%
→ Ambasador
tokya
ISTRAŽIVAČ87 REP25%
→ Entuzijasta
tokyaISTRAŽIVAČ
mar 2007.
mar 2007.#5
Kakva je mrkva u Osijeku ,Tuju, il na rubu?? Ovdje kod nas treba prebit sve dilercice jer vise nemos uganjat posten paket mrkve,sama prpa tu i tamo neki cvijetic , a da nepricam o vrsti ,jel bio ko na planet skunk ? Bogte ljudi pusu samo mrkvu s pedigreom ,mislim ono znaju TOCNO STA KUPE, UZGOJE ITD.
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
tokya
ISTRAŽIVAČ87 REP25%
→ Entuzijasta
tokyaISTRAŽIVAČ
mar 2007.
mar 2007.#8
ok, ok, ok, sto bi reko leo getz , jednostavno nisam bas u mogucnosti da si uradim neko mjestasce za uzgoj, probo u sobi al mi vrag nije dao mira kad je pocelo cvasti pa sam poroko mrkvu onako u hodu. Ovo je sjajno mjesto za razmjenu iskustava i svega ostalog
mar 2007.
1 / 8
mar 2007.
mar 2007.