VUTRA
ForumZajednicaKo ste?POZZZ iz Vojvodine
LEGACY

POZZZ iz Vojvodine

12 odgovora1,119 pregleda
psychoserbicISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#1
....evo mene , drago ,mi je , ja sam jedan od Sremaca iz duvachke sekcije( truba, sax, trombon, klarinet)...nasao sam vas hahah posto sam ukucao "magicne pecurke " u browser.......tolko excentricnih ljudi na jednom mestu....sounds great to meeee
ZOKIAMBASADOR

apr 2009.

#2
pozdrav druze evo i ja iz backe..
TotalUndergroundISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#3
evo javlja se i banat...:wave:
Eva RainENTUZIJASTA

apr 2009.

#4
Welcome :rasta1: :icon_lol:
psychoserbicISTRAŽIVAČ

apr 2009.

#5
Pozzz ljudi ...nadam se da ce ova godina biti dobra... cak cu i kukuruz i axpres lonac da probam jbga ,, ovo postaje neizdrzivo.... drago mi je sto sam nasao ovaj forum

avg 2009.

#6
Nadjoh vutru.org googlajuci savete za ekstrakciju LSA iz M.Glory-a... To bese poodavno, bejah tad samo guest. Sad kao forumas trabunjam ponekad i pokusavam da skupim sto vise malih lepih dugackih crnih semena od velikih plavih truba...:bis: jeo sam ih prosle godine... i bilo je :hippy: Inace, ganju sporadicno pusim, nekako mi ne prija uvek, valjda zato sto imam prirodno nizak krvni pritisak, pa se prebijem ko ker, jedva se kuci dogegam... a u glavi teske haludze, nekad izgledam bas ovako ako pre vutre popijem po koje pivo... :sick: Jos kad se pali neka teska "Holandija", onda se razbijem u atome... :icon_lol: U principu, vise mi godi psihodelija i ganja, lepo jedna drugu vode... Jos ako i veseli puzavi Glory uspe da premasi ocekivanja ove godine... ima da bidne haos...:sun2:
skoro_normalnaENTUZIJASTA

avg 2009.

#7
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se