LEGACY
POZZZ iz Vojvodine
12 odgovora1,119 pregleda
psychoserbic
ISTRAŽIVAČ55 REP3%
→ Entuzijasta
psychoserbicISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#1
....evo mene , drago ,mi je , ja sam jedan od Sremaca iz duvachke sekcije( truba, sax, trombon, klarinet)...nasao sam vas hahah posto sam ukucao "magicne pecurke " u browser.......tolko excentricnih ljudi na jednom mestu....sounds great to meeee
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
TotalUnderground
ISTRAŽIVAČ176 REP84%
→ Entuzijasta
Eva Rain
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
psychoserbic
ISTRAŽIVAČ55 REP3%
→ Entuzijasta
psychoserbicISTRAŽIVAČ
apr 2009.
apr 2009.#5
Pozzz ljudi ...nadam se da ce ova godina biti dobra... cak cu i kukuruz i axpres lonac da probam jbga ,, ovo postaje neizdrzivo.... drago mi je sto sam nasao ovaj forum
30 REP60%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#6
Nadjoh vutru.org googlajuci savete za ekstrakciju LSA iz M.Glory-a... To bese poodavno, bejah tad samo guest. Sad kao forumas trabunjam ponekad i pokusavam da skupim sto vise malih lepih dugackih crnih semena od velikih plavih truba...:bis: jeo sam ih prosle godine... i bilo je :hippy:
Inace, ganju sporadicno pusim, nekako mi ne prija uvek, valjda zato sto imam prirodno nizak krvni pritisak, pa se prebijem ko ker, jedva se kuci dogegam... a u glavi teske haludze, nekad izgledam bas ovako ako pre vutre popijem po koje pivo... :sick: Jos kad se pali neka teska "Holandija", onda se razbijem u atome... :icon_lol: U principu, vise mi godi psihodelija i ganja, lepo jedna drugu vode... Jos ako i veseli puzavi Glory uspe da premasi ocekivanja ove godine... ima da bidne haos...:sun2:
skoro_normalna
ENTUZIJASTA315 REP29%
→ Poznavalac
apr 2009.
1 / 7
apr 2009.
avg 2009.