LEGACY
Zdravo svima!
14 odgovora1,266 pregleda
Boner
POZNAVALAC1.047 REP50%
→ Ambasador
BonerPOZNAVALAC
maj 2009.
maj 2009.#1
Uhhh, godine i godine... i eto prijatelj ka~e, ma vidi ovo i uka~e na vutra.org!
Neato toplo oko srca me uhvati nakon malo
itanja ovog foruma.
Ljudi... ja vas sve volim :) .. ne obazirite na nick, splet okolonosti i okrutnog djetinjstva :icon_cool:
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
Headonist
AMBASADOR2.227 REP21%
→ Legenda
psychoserbic
ISTRAŽIVAČ55 REP3%
→ Entuzijasta
skoro_normalna
ENTUZIJASTA315 REP29%
→ Poznavalac
Eva Rain
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
Boner
POZNAVALAC1.047 REP50%
→ Ambasador
BonerPOZNAVALAC
maj 2009.
maj 2009.#7
Baa kao pravo zaboravno smetalo.. nisam ni naslov pro
itao kako spada :p.
Hvala na toploj dobrodoalici.. pa da ka~em samo eto, puaim ve 12 godina. Radim, sve i svaata, klasi
ni dobroplaeni 9-5. }ena.. deca.. ~ivot, al da ga volim obojat sa vremena na vrijeme, naravno. Toga nikad odrei se neu! :)
Tko zna.. krenuo bi ja i svoje neato mo~da. Jer ovako ve u ozbiljnijim godinama dosta bi bilo sitni
arenja sa sitnim dilerima.. i tako. Ovo mjesto je stvarno prepuno kvalitetnih informacija i dobre volje.
`ta da ka~em, presretan sam ata sam ovdje.. mo~da i onako glupo sretan.
Poz!
maj 2009.
1 / 8
maj 2009.
maj 2009.