LEGACY
Evo i mene
10 odgovora1,668 pregleda
19 REP38%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#1
Naidjoh na ovaj sajt vrsljajuci po Eyesburn sajtu i veoma se obradovah saznanju da i kod nas, tj. na nasim prostorima, postoji sajt koji je posvecen ovoj carobnoj biljci. Svaka cast! Volim da rolam, miskujem, vlazim buksne, przim iste, duvam (na sve moguce nacine), crvene oci... i sve ostale propratne efekte pri konzumiranju ove drage nam biljke. Misljenja sam su je sami bogovi poslali nama na zemlju da barem na trenutke mozemo da osetimo kako je to biti gore.
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
okt 2006.
okt 2006.#2
Eh..pa dobrodošao Metalni Ratnièe.. :mrgreen:
èuvaj se admina..prave babaroge..hahahahahah.....danas sam baš raspoložen pa zajebavam više nego obièno!hehe...ma pravi ljudi
PEACE!!! :bong:
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
21 REP42%
→ Istraživač
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
okt 2006.
1 / 6
okt 2006.
okt 2006.