VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Evo i mene
LEGACY

Evo i mene

10 odgovora1,668 pregleda
Naidjoh na ovaj sajt vrsljajuci po Eyesburn sajtu i veoma se obradovah saznanju da i kod nas, tj. na nasim prostorima, postoji sajt koji je posvecen ovoj carobnoj biljci. Svaka cast! Volim da rolam, miskujem, vlazim buksne, przim iste, duvam (na sve moguce nacine), crvene oci... i sve ostale propratne efekte pri konzumiranju ove drage nam biljke. Misljenja sam su je sami bogovi poslali nama na zemlju da barem na trenutke mozemo da osetimo kako je to biti gore.
gloss_zelenkyAMBASADOR

okt 2006.

#2
Eh..pa dobrodošao Metalni Ratnièe.. :mrgreen: èuvaj se admina..prave babaroge..hahahahahah.....danas sam baš raspoložen pa zajebavam više nego obièno!hehe...ma pravi ljudi PEACE!!! :bong:
sinsemila_smajlPOZNAVALAC

okt 2006.

#3
velkam :D jel to metal ili mental :wink:

okt 2006.

#4
welcome
ClarenceENTUZIJASTA

okt 2006.

#5
HAIL TRUE METAL WARRIOR

okt 2006.

#6
Dobro nam doaao brate :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se