LEGACY
Voozdra
14 odgovora690 pregleda
40 REP80%
→ Istraživač
mar 2012.
mar 2012.#1
Pozdrav dobri ljudi =)
stranicu sam upecao prije nekoliko godina ali nikad nisam imao potrebu da se javim, tj. da postavim konkretno pitanje, i napokon sam docekao i to =)
zadnjih 5/6 god razmisljam o uzgoju ali nisam bio u mogucnosti, a i zadnjih par god otkad jesam nekako se odbijam sa tom mislju da ja nemam smisla za to, da cu jednostavno nesto fulit ili zaboraviti i upropastiti citav trud..
uglavnom, odluciio sam da pokusam =)
prijatelj mi je danas donio sjemenke EASY GIRL (pise outdoor, easy to grow) i kontam jel me skroz zaj*** jer ja to hocu unutra...
unaprijed hvala na odgovoru..
*jel ovo ok post za temu ?
cannabis_connoisseur
LEGENDA5.788 REP8%
→ Zmaj
cannabis_connoisseurLEGENDA
mar 2012.
mar 2012.#2
baa i nije post za tu temu, aIi predstavio si se pa tako da djeIom i je, ovako, svako sjeme mo~e uspiti i unutra i vani, aIi odredjena uspjevaju i daju boIje rezuItate vani, odredjena unutra. Moj savjet, nadji sajt vani za easy girI, baci to van, nabavi si sjeme neke dobre domaice, i njega unutra odradi, prvo, praksat ea se na bespIatnom sjemenu, ako neato zeznea bit e ti manje ~ao jer e ti propasti samo trud, aIi bar neea biti financijski oateen, a drugo jer ea se na
ekati dok ti outdoor zavrai pa da ako sve prodje ok imaa dima dok
ekaa. Eto, toIiko od mene, DOBRO NAM DO`AO!!
Dr.Chronic
ENTUZIJASTA406 REP52%
→ Poznavalac
Dr.ChronicENTUZIJASTA
mar 2012.
mar 2012.#4
Pozdrav i dobro dosado .. sretno sa sadnjom :) nadam se da ce biti dnevnik uzgoja
40 REP80%
→ Istraživač
mar 2012.
mar 2012.#5
hvala ljudi =) trebace mi pomoc jer nemam skoro pa nikakvog iskustva osim jednog eksperimenta, a bas bi mi bil gotivno da napravim sam sebi nesto svoje =) citam od sinoc sve redom, a kontam da napravim temu na dnevniku uzgoja, pa bi mi tu mozda neko mogao bacit savjet ono u letu, ili da isplaniram sve pa onda. btw obzirom da nisam bas sam svoj majstor mislim da bi moj box bio fula, kontam da kupim neki gotov ako ima. Jel to mogu sve nekako u jednom topicu ili ?
peace to all..
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
mar 2012.
1 / 8
mar 2012.
mar 2012.