LEGACY
Pozdrav ekipa!
17 odgovora873 pregleda
boobamara
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
boobamaraISTRAŽIVAČ
apr 2013.
apr 2013.#1
Znam za ovaj sajt joa odavno ali evo danas se odlu
ila regati poato sam krenula po drugi puta u grow :maryjane: .
Waaa,pa odmah sam naala informacije koje su me zanimale,svaka vam
ast! :dada
Budem uskoro napravila koji album
i da vidite kak to kod mene izgleda a do tada u vam dosaivati sa ~icanjem savjeta!!
stay cool & high! :bananica
http://img339.imageshack.us/img339/5197/20130424121658.jpg
http://img9.imageshack.us/img9/2818/20130424121625.jpg
evo ovo su moje bilj
ice,unknown seeds....vrt je pripremljen i danas idu u zemlju.... wish me luck! :love001:
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
apr 2013.
apr 2013.#5
dobrodoshla...+ josh bolje se snashla..
( uvijek je lijepo vidjeti zhensku cheljad na forumu i u uzgoju..)
:wave:
Mr. Frajer
ENTUZIJASTA448 REP62%
→ Poznavalac
-WhiteWidoW-
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
apr 2013.
1 / 10
apr 2013.
sep 2013.