LEGACY
Pozdrav!
20 odgovora1,544 pregleda
15 REP30%
→ Istraživač
feb 2013.
feb 2013.#1
Pozdrav ljudi!
Dolazim iz Republike Srpske, iz manjeg grada punog tripova i dobrih stekova za zapaliti dzoju. Imam 19 godina i gudru pusim 4 godine. Kod kuce sam uglavnom pusio sa ortacima, a posle zapucamo do nekog ustekanog kafica gdje je opustena atsmosfera za nas koji pusimo travu i gdje se moze lako zavrsiti sema ako pozelimo da se popravimo :)
Nedavno sam se preselio u Zemun zbog fakulteta i polako se snalazim u ovom cudu od Beograda =]
Trenutno u potrazi za kakvom semom za zavrsiti masne hedove i tako sam i nasao ovaj forum, iz cistog ocaja za gudrom. Ne gotivim nesto puno forume ali malo sam citao i skapirao da je opustena atmosfera, nalik na onoj kod kuce pa sam odlucio da se registrujem.
Eto toliko za pocetak narode :D
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Smoke_Weed
POZNAVALAC1.325 REP81%
→ Ambasador
Smoke_WeedPOZNAVALAC
feb 2013.
feb 2013.#4
e ako u Zemunu ne mo~ea nai aemu onda stvarno i nisi za tamo. `alim se malo, dobro nam doaao :) :leafblunt:
15 REP30%
→ Istraživač
feb 2013.
feb 2013.#5
Ma jos muku mucim sa snalazenjem u gradskom prevozu, a za semu ce se valjda nesto naci uskoro, nisam navikao da ovoliko apstiniram. Mogu komotno na THC test sad :D
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
dite_splita
AMBASADOR3.830 REP67%
→ Legenda
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
feb 2013.
feb 2013.#8
dobrodoshao i bolje se snashao..
pusti sheme i shemice..ono love shto bi ostavio kod te ekipe..preusmjeri u neku kombinaciju za uzgoj..
+ mozhda i bolje da apstinirash i ne kombinirash previshe..pogotovo ako si tek dopalio u vechi grad na fax..
+ nakon npr. 3 mj. apstinencije ( za koliko bi mogao imati dim iz svog uzgoja ) gusht che biti bar 10 puta vechi..
a mogao bi i koji kolokvij-seminar rijeshit
zamisli tek uzhitak-zapaliti odlichan dim iz svog uzgoja.nakon uspjeshnog semestra..neprocjenjivo
kada se vratish u svoj grad..ekipa bi te sigurno pitala " A sa kime vi bankarite??? "
(p.m. sada sam skuzhila da me mama slichnim rijechima ispratila na fax he he he )
iSensation
ZMAJ21.472 REP
Alika
ENTUZIJASTA394 REP49%
→ Poznavalac
feb 2013.
1 / 11
feb 2013.
feb 2013.