VUTRA
ForumZajednicaKo ste?moj prvi post
LEGACY

moj prvi post

26 odgovora1,093 pregleda

jul 2011.

#1
evo pozz svim clanovima neke sam vec upoznao virtualno iz citanja postova,dnevnika i takvih stvari.a sta reci momci...:clap: evo doslo je vrijeme kad bi i ja pravio male curice :costumed-smiley-027
FukmondoAMBASADOR

jul 2011.

#2
hehe konjina bi da pravi curice,dobrodoaa ;-)
ParazydPOZNAVALAC

jul 2011.

#3
Hahaha. Dobrodosao na forum.
BladeZMAJ

jul 2011.

#4
:signs046::signs046::signs046:Hehehee on e pravit curice,zamisli facu kad mu provue mudonja..hehehe
ParazydPOZNAVALAC

jul 2011.

#5
"Nisi grower ako biljci muda nisi vidio..." - Prijatelj
BladeZMAJ

jul 2011.

#6
Bogami i to je istina.
SenzaPietaPOZNAVALAC

jul 2011.

#7
Jebes muda nema nista bez stidnih dlacica :icon_lol:

jul 2011.

#8
mudonji kojoj se kita digne,slucajno cu da ga zalijem s HCL 19%

jul 2011.

#9
:signs046:

jul 2011.

#10
Pozdrav :)

sep 2011.

#11
odo i ja s ovog foruma
crookrutniENTUZIJASTA

sep 2011.

#12
Ka da je lako dobit odma curicu hahahahahha , ja san prvo pa sina dobio . I bio sam ponosan ato je do kraja bio ~iv i zdrav , pa sam ga ak pustio da jaja otvori :))) . Dobro doaao !
Z&NZMAJ

sep 2011.

#13
:icon_lol:
GreenRyderLEGENDA

sep 2011.

#14
....sretno konjina.......:vb_wave:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se