VUTRA
ForumZajednicaKo ste?leSpectre, "neki novi", pozdravlja vutra.org(ijashe)
LEGACY

leSpectre, "neki novi", pozdravlja vutra.org(ijashe)

18 odgovora1,009 pregleda
leSpectreISTRAŽIVAČ

avg 2011.

#1
Ponukan chaterima (ili prisiljen?) odlucih se "kulturno" predstaviti. :vb_wave: Hm tko sam, sto sam? Ukratko student od nekih 22g, iz Zagreba (ili tocnije okolice) do sajta sam dosao relativno lako, bio je potreban samo google i par rijeci u vezi indoor uzgajanja na hrvatskom (sto mi nije palo na pamet ranije, te bi ga vjerojatno i ranije otkrio :icon_mad: ) posto sam se odlucio upustiti u uzgajivacke vode :watchplant: Forum je odlican, nadam se dobrom provodu, upoznavanju novih ljudi i najzad razmjeni iskustava :costumed-smiley-027 Peace :banana_rasta:
MeskalitoLEGENDA

avg 2011.

#2
Pa dobro nam dosho i lepo se snaso ! :thumb:

avg 2011.

#3
Dobro nam doao dru~e! Sad se ljepo udoma i...
SulundarAMBASADOR

avg 2011.

#4
aha,tu si...dobrodosao
SenzaPietaPOZNAVALAC

avg 2011.

#5
A gde je broj osobne i kreditne kartice? I PIN? :icon_mrgreen: Btw welcome :)
xxrobixxAMBASADOR

avg 2011.

#6
:signs046:
Sensi*JanaAMBASADOR

avg 2011.

#7
:signs046:
imenjakENTUZIJASTA

avg 2011.

#8
pozdrav
crookrutniENTUZIJASTA

avg 2011.

#9
Hello !

avg 2011.

#10
Pozdrav

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se