LEGACY
leSpectre, "neki novi", pozdravlja vutra.org(ijashe)
18 odgovora1,009 pregleda
leSpectre
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
leSpectreISTRAŽIVAČ
avg 2011.
avg 2011.#1
Ponukan chaterima (ili prisiljen?) odlucih se "kulturno" predstaviti. :vb_wave:
Hm tko sam, sto sam?
Ukratko student od nekih 22g, iz Zagreba (ili tocnije okolice)
do sajta sam dosao relativno lako, bio je potreban samo google i par rijeci u vezi indoor uzgajanja na hrvatskom (sto mi nije palo na pamet ranije, te bi ga vjerojatno i ranije otkrio :icon_mad: ) posto sam se odlucio upustiti u uzgajivacke vode :watchplant:
Forum je odlican, nadam se dobrom provodu, upoznavanju novih ljudi i najzad razmjeni iskustava :costumed-smiley-027
Peace :banana_rasta:
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
SenzaPieta
POZNAVALAC1.129 REP59%
→ Ambasador
SenzaPietaPOZNAVALAC
avg 2011.
avg 2011.#5
A gde je broj osobne i kreditne kartice? I PIN? :icon_mrgreen:
Btw welcome :)
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
avg 2011.
1 / 10
avg 2011.
avg 2011.