LEGACY
Pozdrav svima
20 odgovora1,026 pregleda
36 REP72%
→ Istraživač
avg 2014.
avg 2014.#1
Lijep pozdrav svima forumaaima,
moram priznat da nisam od prve naaao temu za predstavljanje ve sam postao na forumu prije ovog, stoga mo~da mala napomena da se ovo stavi negdje na vrh. Pravila sam odmah pro
itao, al ovo nisam sku~io :)
Uglavnom, da obavim ono najva~nije. Povremeni sam konzument, ne uzgajam, nevolja me natjerala na djela zbog kojih sam zapravo tu. Doaao sam preko gugla, upisao "izopropanol cijena" i ovaj sajt isko
io kao 4. opcija. Ali znam za ovaj forum i od prije.
Uglavnom to je to. Do
itanja.
0 REP0%
→ Istraživač
Ena&Modelsy
AMBASADOR2.500 REP29%
→ Legenda
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
0 REP0%
→ Istraživač
fulldedarak
LEGENDA7.154 REP22%
→ Zmaj
fulldedarakLEGENDA
avg 2014.
avg 2014.#11
Ta nevolja koja te natjerala ovdje, ce te izbaviti iz nje same...naravno ako budes proucavao dovoljno i slusao iskusnije...
DOBRODOSAO...!
avg 2014.
1 / 11
avg 2014.
avg 2014.