VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav svima
LEGACY

Pozdrav svima

20 odgovora1,026 pregleda

avg 2014.

#1
Lijep pozdrav svima forumaaima, moram priznat da nisam od prve naaao temu za predstavljanje ve sam postao na forumu prije ovog, stoga mo~da mala napomena da se ovo stavi negdje na vrh. Pravila sam odmah pro itao, al ovo nisam sku~io :) Uglavnom, da obavim ono najva~nije. Povremeni sam konzument, ne uzgajam, nevolja me natjerala na djela zbog kojih sam zapravo tu. Doaao sam preko gugla, upisao "izopropanol cijena" i ovaj sajt isko io kao 4. opcija. Ali znam za ovaj forum i od prije. Uglavnom to je to. Do itanja.

avg 2014.

#2
:signs046: sretno tebi i ocu da se ato prije snaea u teakoj nevolji
StipeZMAJ

avg 2014.

#4
:signs046:

avg 2014.

#5
:signs046:
Ena&ModelsyAMBASADOR

avg 2014.

#6
U svakom slucaju ,dobrodosaoo...:-)

avg 2014.

#7
:signs046:
BizzzoZMAJ

avg 2014.

#8
Dobro ti nama doaao!

avg 2014.

#9
:signs046: :signs046: Dobro nam doaao

avg 2014.

#10
Namaste !

avg 2014.

#11
Ta nevolja koja te natjerala ovdje, ce te izbaviti iz nje same...naravno ako budes proucavao dovoljno i slusao iskusnije... DOBRODOSAO...!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se