LEGACY
Drugari, pozdrav!
14 odgovora897 pregleda
IkarBgd
ISTRAŽIVAČ74 REP16%
→ Entuzijasta
IkarBgdISTRAŽIVAČ
okt 2019.
okt 2019.#1
Hej drugari, upravo vas pronaaao i registrovao se. Nov sam u ovoj pri
i, apsolutni po
etnik. `to mo~da i nije u skladu sa
injenicom da imam 30 godina, ali eto :)
Iz Beograda sam.
Nije vas bilo teako nai, uz malo guglanja. Sad se bacam na
itanje hehe
Nadam se da u svaata korisno nau
iti ovde, da u mo~da i upoznati neke kul ljude, i da e sve to biti dobar uvod u neka nova iskustva :)
gica-prasica
AMBASADOR1.841 REP10%
→ Legenda
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Jednomsemora
ZMAJ70.323 REP
JednomsemoraZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#6
Dobro dosao i sretno sa ucenjem, nije tesko kad se hoce :) nadji mentora i sretno u growanju:thumb:
okt 2019.
1 / 8
okt 2019.
okt 2019.