LEGACY
Pozdrav drustvo
24 odgovora1,108 pregleda
Zmija
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
ZmijaENTUZIJASTA
dec 2013.
dec 2013.#1
Pozzz svima
Zovu me Zmija, dolazim iz Srbije. Uzivanjem u marihuani sam poceo u 1. razredu gimnazije. Sve dok nisam upisao fax to je bilo 1 nedeljno, ali vec 2 godine uzivam svaki dan. Forum sam nasao preko googla. :) Veoma volim zivotinje, bavim se egzoticnim zivotinjama oko 5 godina.
Verujem da cu na forumu naci ljude slicnih razmisljanja, zato sam se i prijavio.
Svima puno dima pozz iz Bga :D
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
dec 2013.
dec 2013.#3
pozdrav zmijo, nadamo se da nisi otrovnica hahaha :signs046: ja isto volim zivotinje, i planiram imati tigra u nekoj skoroj buducnosti hahahh poz :D
Zmija
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
ZmijaENTUZIJASTA
dec 2013.
dec 2013.#4
Nisu otrovnice. Imam sad samo 1 zmiju i 7 gustera. Ja planiram majmuna, ali ozbiljno. To ce biti strava.
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
dec 2013.
dec 2013.#8
Pozdrav drug i dobrodoaao. Ima nas exoti
ara joa ovdje. Imao ja hrpu svakakvih otrovnih ~ivotinjica, trenutno spao na jednu tarantulu. Ja bi naru
io devu iz afrike ali nemaju one dvogrbe tako da neu niata jel sa ove s jednom grbom lako skliznem :vb_kez:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Gagiba
AMBASADOR2.454 REP27%
→ Legenda
GagibaAMBASADOR
dec 2013.
dec 2013.#11
:signs046: zmijo!!!
Nadam se da ne duvaa viaak dima u terarijum!!! ;)
Kad smo kod toga, prisetih se mog pokojnog ma
ka (nesreno nastradao u akciji trovanja koju sprovodi izvesna poremeena komainica jedanput godianje) a koji je mnogo voleo da bude pored mene kada se pirka d~onglica.... :D
dec 2013.
1 / 13
dec 2013.
dec 2013.