VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav drustvo
LEGACY

Pozdrav drustvo

24 odgovora1,108 pregleda
ZmijaENTUZIJASTA

dec 2013.

#1
Pozzz svima Zovu me Zmija, dolazim iz Srbije. Uzivanjem u marihuani sam poceo u 1. razredu gimnazije. Sve dok nisam upisao fax to je bilo 1 nedeljno, ali vec 2 godine uzivam svaki dan. Forum sam nasao preko googla. :) Veoma volim zivotinje, bavim se egzoticnim zivotinjama oko 5 godina. Verujem da cu na forumu naci ljude slicnih razmisljanja, zato sam se i prijavio. Svima puno dima pozz iz Bga :D
icarusPOZNAVALAC

dec 2013.

#2
Dobrodoaao :smoke18:
TarzanZMAJ

dec 2013.

#3
pozdrav zmijo, nadamo se da nisi otrovnica hahaha :signs046: ja isto volim zivotinje, i planiram imati tigra u nekoj skoroj buducnosti hahahh poz :D
ZmijaENTUZIJASTA

dec 2013.

#4
Nisu otrovnice. Imam sad samo 1 zmiju i 7 gustera. Ja planiram majmuna, ali ozbiljno. To ce biti strava.

dec 2013.

#5
:signs046:
rKj420ZMAJ

dec 2013.

#6
:signs046:
Turf.POZNAVALAC

dec 2013.

#7
:signs046:

dec 2013.

#8
Pozdrav drug i dobrodoaao. Ima nas exoti ara joa ovdje. Imao ja hrpu svakakvih otrovnih ~ivotinjica, trenutno spao na jednu tarantulu. Ja bi naru io devu iz afrike ali nemaju one dvogrbe tako da neu niata jel sa ove s jednom grbom lako skliznem :vb_kez:

dec 2013.

#9
:signs046:
Z&NZMAJ

dec 2013.

#10
:signs046: & :read: pravila ponaaanja :hippy:
GagibaAMBASADOR

dec 2013.

#11
:signs046: zmijo!!! Nadam se da ne duvaa viaak dima u terarijum!!! ;) Kad smo kod toga, prisetih se mog pokojnog ma ka (nesreno nastradao u akciji trovanja koju sprovodi izvesna poremeena komainica jedanput godianje) a koji je mnogo voleo da bude pored mene kada se pirka d~onglica.... :D
mjesalicaISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#12
:signs046:
ZmijaENTUZIJASTA

dec 2013.

#13
Tebra joool.. Gusteri se opuste tek posle 3 XD

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se