LEGACY
Pozdrav iz zg-a
16 odgovora1,340 pregleda
Orion
ISTRAŽIVAČ173 REP82%
→ Entuzijasta
OrionISTRAŽIVAČ
avg 2020.
avg 2020.#1
1. Kako sam Vas naaao? Google? :)
2. Zaato sam ovdje? Edukacija, mo~da neka priprema za indoor, outdoor imam nekoliko sezona, ali sve je to slabo u brojci i koli
ini
3. Kratki opis : puaim cca 20 godina, u zadnje vrijeme neato slabije zbog slabije ponude i vee cijene. Kupio sam legalno cbd ulje sad, neko od 5%, smatram da mi mo~da mo~e pomoi sa epilepsijom i kada se ponekad loae osjeam. Dat u aansu mjesec dva pa da vidim. Zg od roenja, stabilan posao, posao popravka ra
unala i sli
no.
Nisam joa po
eo tu
itati detaljno, ali budem sad. Lijep pozdrav svima!
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
Jednomsemora
ZMAJ70.323 REP
JednomsemoraZMAJ
avg 2020.
avg 2020.#3
Najbitnije je da imaa volju a sve ostalo ti je sto se ti
e sticanja znanja na
:vutra: dostupno :thumb:
Dobrodoaao:)
Orion
ISTRAŽIVAČ173 REP82%
→ Entuzijasta
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
mr.dr.SmokZMAJ
avg 2020.
avg 2020.#6
https://www.vutra.org/threads/foto-album-galerija-sa-komentarima.8190/
Orion
ISTRAŽIVAČ173 REP82%
→ Entuzijasta
OrionISTRAŽIVAČ
avg 2020.
avg 2020.#7
Stavio, vanjski uzgoj..ali to je staro 15 godina barem. Budem joa ovih dana.
Jedna zanimljivost, jednom me ulovila sraka dok sam iaao jednom zalit, i rekoh tko ga h ato u, na jednu biljku sam se. Ta biljka je kasnije bila najvea i najdeblja :)
Jednom mi se jedna slomila, tko zna mo~da lisica ili ato ve, naaao je, upiknuo u zemlju tu gran
icu doslovno, bez zalijevanja, pre~ivjela je. Mislim da se to zove kloniranje.
Koristio sam konac te savijao biljke da budu ko paradajz da h se slabije vidi. Kasnije mi frend rekao da ih mo~ea samo s noktom slomiti...
SlapoviNiagare007
ENTUZIJASTA273 REP18%
→ Poznavalac
avg 2020.
1 / 9
avg 2020.
avg 2020.