VUTRA
ForumZajednicaKo ste?ajd i ja
LEGACY

ajd i ja

30 odgovora1,676 pregleda
neo_81ISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#1
... shta ja znam... 27g/m inache iz srednje bosne al vech 5 godina sam u zadru... posao su mi kompjuteri, mre~e i administracija... slobdno vrijeme iskorishtavam hodajuchi po naturi (otoci i planine) sa svojim fotoaparatom i nakrcan muzzike na IPODu i naravno koncertima ;D pushim, pijem, motam gdje stignem (znam da sam u k.... shto se toga tiche al mi stvarno nije problem ni kafichu smotat frulu) i ne volim sve shto vole mladi ;DDDD treniram aikido koji mi je dushevna hrana i full mi je povuchena crta izmedju posla i slobodnog vremena ;DDDD eto u kratkim crtama

jul 2008.

#2
dobro dosao....:)
neo_81ISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#3
ty ty shine on ;D
BugiPOZNAVALAC

jul 2008.

#4
27g/m(grama po metru) biljke nije bas nesto posebno....al eto... demonstriraj koji Kote-gaeshi da vidimo jesi tu ista bolji :P neznas crtat pa slikajes gotove slike fotoaparatom...neznas pjevat pa slusas ipod...neznas se tuc pa treniras samoobranu...neznas vodit obitelj pa upravljas kompjuterima...eh...kad su to meni govorili... ebem i sve...
neo_81ISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#5
hahaha respect stari .... osto sam bez texta kad prochitah ovo ;DDDD chini mi se da je tvoj KI jachi od mog ;DDDDD *bow**bow**bow**bow**bow**bow* popravio si mi dan i josh na to sve zhena me ostavi zbog mlaeg a starija je od mene ;DDDDDDD
elephant0rAMBASADOR

jul 2008.

#6
nadji ti jos stariju od nje.. pa nek se misli dobrodoso c:
FrulaENTUZIJASTA

jul 2008.

#7
djesi disi .. dobro doshao :)
neo_81ISTRAŽIVAČ

avg 2008.

#8
isto tako ako je neko od vas u fotografiji i ima slike negdje na net volio bi to vidjat ;D ako nekog zanima moje su ovdje http://www.fotozine.org/?omen=racci ajc
CasperENTUZIJASTA

avg 2008.

#9
bravo racci! jako ljepe slike najviae mi se svia album priroda.
neo_81ISTRAŽIVAČ

avg 2008.

#10
hvala hvala ;)))) odmah dobivam morala ;))) chisto sam tamo da me ljudi mogu kritizirat ;D
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2008.

#11
hahha dakle nisam jedini Aikidoist koji pusi ganju? jeeebeno xDDDD jebeno...sad mi daj 20 Katatekosadorikokyunagea xDDDDDDDDDD
neo_81ISTRAŽIVAČ

avg 2008.

#12
hahahaha nisi nisi stari znam ja njih josh ;DDDD jebga istu filozofiju furaju ;DDDD eto ... bash dobro imat aikidoku ovuda ;DDD ko zna mozhda se vidimo na nekom seminaru kod Yoshigasakija ili Kirbisha ;DDDDD The power of philosophy floats through my head, Light like a feather, Heavy as Led...
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2008.

#13
heh mozda :) onda cu te izbacat po tatamijima xD ces letit xDDDDDDD znam i ja par frendova frendova koji pljugaju jer smo se zajedno na aikido "ukljucili" ali ovak od ostalih... ja u Zg-u treniram,kod Dobroslava :))) carcina je lik...imo je neki seminar u zadru prije mjesec dana xD a aikido i ganja je prirodni zakon :) sam morihei je rekao da treba stititi domenu majke prirode...mi se pobrinemo da tako zaista bude...svakodnevno provjeravajuci njezine darove xDDD
neo_81ISTRAŽIVAČ

avg 2008.

#14
stari moj Ki je jak ;DDDD seminar bio u rogoznici koliko je meni poznato ja nisam mogao...:pih: ja sam kod vertovsheka i moram priznat da je ninja pravi... samo shto nam je otisha lik shto ga je na duhovnom levelu upotpunjavao... osnovao svoj club.... shteta obojica gube... a fakat je way of life ... vidim da imash slichne interese ka ja.... samo shta ti je PLUR ??? poshtenje, hrabrost, dobro instvo, respect, iskrenost, lojalnost ah dobra stara vremena ;DDDDD
Yami_RazielAMBASADOR

avg 2008.

#15
ma zadar rogoznica...di je razlika? xD meni zagrebcanu to totalno nebitno xD je way of life...upotpuni te i pokaze ti jedan dio realnosti za koji jednostavno nikad nisi znao..a odma je tu :) eace-ove-nity-espect :)
neo_81ISTRAŽIVAČ

avg 2008.

#16
da da .... ja znam modificiranu verziju PeaceFreedomLoveandHappiness ;DDDD

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se