LEGACY
ajd i ja
30 odgovora1,676 pregleda
neo_81
ISTRAŽIVAČ175 REP83%
→ Entuzijasta
neo_81ISTRAŽIVAČ
jul 2008.
jul 2008.#1
... shta ja znam... 27g/m inache iz srednje bosne al vech 5 godina sam u zadru... posao su mi kompjuteri, mre~e i administracija... slobdno vrijeme iskorishtavam hodajuchi po naturi (otoci i planine) sa svojim fotoaparatom i nakrcan muzzike na IPODu i naravno koncertima ;D pushim, pijem, motam gdje stignem (znam da sam u k.... shto se toga tiche al mi stvarno nije problem ni kafichu smotat frulu) i ne volim sve shto vole mladi ;DDDD treniram aikido koji mi je dushevna hrana i full mi je povuchena crta izmedju posla i slobodnog vremena ;DDDD
eto u kratkim crtama
Bugi
POZNAVALAC1.232 REP70%
→ Ambasador
BugiPOZNAVALAC
jul 2008.
jul 2008.#4
27g/m(grama po metru) biljke nije bas nesto posebno....al eto...
demonstriraj koji Kote-gaeshi da vidimo jesi tu ista bolji :P
neznas crtat pa slikajes gotove slike fotoaparatom...neznas pjevat pa slusas ipod...neznas se tuc pa treniras samoobranu...neznas vodit obitelj pa upravljas kompjuterima...eh...kad su to meni govorili...
ebem i sve...
neo_81
ISTRAŽIVAČ175 REP83%
→ Entuzijasta
neo_81ISTRAŽIVAČ
jul 2008.
jul 2008.#5
hahaha respect stari ....
osto sam bez texta kad prochitah ovo ;DDDD chini mi se da je tvoj KI jachi od mog ;DDDDD
*bow**bow**bow**bow**bow**bow*
popravio si mi dan
i josh na to sve zhena me ostavi zbog mlaeg a starija je od mene ;DDDDDDD
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
neo_81
ISTRAŽIVAČ175 REP83%
→ Entuzijasta
neo_81ISTRAŽIVAČ
avg 2008.
avg 2008.#8
isto tako ako je neko od vas u fotografiji i ima slike negdje na net volio bi to vidjat ;D
ako nekog zanima moje su ovdje http://www.fotozine.org/?omen=racci
ajc
Casper
ENTUZIJASTA527 REP82%
→ Poznavalac
CasperENTUZIJASTA
avg 2008.
avg 2008.#9
bravo racci! jako ljepe slike najviae mi se svia album priroda.
neo_81
ISTRAŽIVAČ175 REP83%
→ Entuzijasta
neo_81ISTRAŽIVAČ
avg 2008.
avg 2008.#10
hvala hvala ;)))) odmah dobivam morala ;))) chisto sam tamo da me ljudi mogu kritizirat ;D
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
avg 2008.
avg 2008.#11
hahha dakle nisam jedini Aikidoist koji pusi ganju? jeeebeno xDDDD
jebeno...sad mi daj 20 Katatekosadorikokyunagea xDDDDDDDDDD
neo_81
ISTRAŽIVAČ175 REP83%
→ Entuzijasta
neo_81ISTRAŽIVAČ
avg 2008.
avg 2008.#12
hahahaha nisi nisi stari znam ja njih josh ;DDDD jebga istu filozofiju furaju ;DDDD eto ... bash dobro imat aikidoku ovuda ;DDD
ko zna mozhda se vidimo na nekom seminaru kod Yoshigasakija ili Kirbisha ;DDDDD
The power of philosophy floats through my head, Light like a feather, Heavy as Led...
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
avg 2008.
avg 2008.#13
heh mozda :) onda cu te izbacat po tatamijima xD ces letit xDDDDDDD
znam i ja par frendova frendova koji pljugaju jer smo se zajedno na aikido "ukljucili" ali ovak od ostalih...
ja u Zg-u treniram,kod Dobroslava :))) carcina je lik...imo je neki seminar u zadru prije mjesec dana xD
a aikido i ganja je prirodni zakon :) sam morihei je rekao da treba stititi domenu majke prirode...mi se pobrinemo da tako zaista bude...svakodnevno provjeravajuci njezine darove xDDD
neo_81
ISTRAŽIVAČ175 REP83%
→ Entuzijasta
neo_81ISTRAŽIVAČ
avg 2008.
avg 2008.#14
stari moj Ki je jak ;DDDD
seminar bio u rogoznici koliko je meni poznato ja nisam mogao...:pih: ja sam kod vertovsheka i moram priznat da je ninja pravi... samo shto nam je otisha lik shto ga je na duhovnom levelu upotpunjavao... osnovao svoj club.... shteta obojica gube... a fakat je way of life ... vidim da imash slichne interese ka ja.... samo shta ti je PLUR ??? poshtenje, hrabrost, dobro
instvo, respect, iskrenost, lojalnost ah dobra stara vremena ;DDDDD
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
avg 2008.
avg 2008.#15
ma zadar rogoznica...di je razlika? xD
meni zagrebcanu to totalno nebitno xD
je way of life...upotpuni te i pokaze ti jedan dio realnosti za koji jednostavno nikad nisi znao..a odma je tu :)
eace-ove-nity-espect
:)
jul 2008.
1 / 16
jul 2008.
avg 2008.