LEGACY
Mladi pesnik u potrazi za inspiracijom
16 odgovora1,005 pregleda
Asharak
ISTRAŽIVAČ162 REP75%
→ Entuzijasta
AsharakISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#1
Evo, da se predstavim i ja, iako vec duze vreme listam, ponekad odgovorim ponesto, postavljam glupa pitanja, i tako to.
Iz Beograda, pesnik i muzicar, uzivam u cestom drustvu po Studenjaku, Kalisu, Palasu, i svim tim mestima gde je konzumiranje trave skoro pa legalno. :)
Prvi put pusio travu krajem prve srednje, bilo je... Osvezavajuce. Ne moras da se cimas i trazis inspiraciju na ko zna kakvim mestima, sama ti dodje dok plovis po talasima sopstvenih misli. Prvih 15 minuta slusao The End, i od tad imam naviku da uvek zapocnem svoju "sesiju letenja" sa nekom od njihovih pesama, sad, koja, sve zavisi od raspolozenja i ka cemu ciljam.
Uglavnom, trava mi je pomogla da shvatim tonu stvari u zivotu, tako da sad zaista mislim da mogu da budem samostalni umetnik, bez uticaja spoljasnjih, krajnje nebitnih faktora, pod sta podrazumevam cudne poglede, cudna pitanja, ali i mnogo moralnih prepreka.
Uglavnom, naduvan ili zamolim nekoga da mi doda papir i olovku, ili trazim nekoga za filozofsko trovanje uma u besumicnim raspravama (poslednji put, da li je moguce oploditi fetus - dokazao sam da jeste).
Dosao na forum da bih se informisao o gajenju, i dosta toga i naucih. Imam jos MNOGO toga, ali koliko sam primetio, necu morati mnogo da trazim, svega ima na ovom zastrasujuce jeb*ckom mestu. :) Sad evo gajim u svom siromasnom boksu jednu biljcicu, pazim je, pevam joj, pisem joj, pa ce valjda biti zensko.
I vidim da ima svakakvih ljudi ovde, blejaca, nakurcenih, trolova, ali su uglavnom svi u pravu. Nadam se da cu jos dugo ostati ovde da se trujem bespotrebnim informacijama :)
'uzdravlje, zivi bili,
Ash.
natura
POZNAVALAC919 REP35%
→ Ambasador
Asharak
ISTRAŽIVAČ162 REP75%
→ Entuzijasta
Napušena Vjeverica
AMBASADOR2.763 REP36%
→ Legenda
Napušena VjevericaAMBASADOR
sep 2012.
sep 2012.#4
Cudnom nekom energijom isijavas... vidjet cemo sto ce biti od tebe :ludak
Pappi
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
PappiISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#5
dobrodosao
srecno sa informisanjem i inspirisanjem :)
u svako doba dana i noci..
Hooker
LEGENDA9.957 REP50%
→ Zmaj
Asharak
ISTRAŽIVAČ162 REP75%
→ Entuzijasta
sep 2012.
1 / 9
sep 2012.
sep 2012.