VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Merhaba, Bok, Zdravo, Ćao, Ciao
LEGACY

Merhaba, Bok, Zdravo, Ćao, Ciao

30 odgovora1,102 pregleda

feb 2014.

#1
Zdravo, na ovom forumu sam doaao sasvim slu ajno, ato bi rekli stariji nabasao sam na njeg preko gugla :D Ve mi se svidela ekipa, nabavio sam nekog kvalitetnog mentora, jes da mu treba dugo da odgovori na privatne poruke, al' neka ga, bar odgovara :rasta1: Nadam se da u bit' joa dugo tu :dada Imam hobi da a kam sa strujom, a mi se oseaj kad te drmne :D
matiaAMBASADOR

feb 2014.

#2
Dobro doaao, i ja pr kam sa strujom ali mi se nesvia kad me drmne :)
FukmondoAMBASADOR

feb 2014.

#3
:signs046:

feb 2014.

#4
:signs046: :chef2:

feb 2014.

#5
Ne pr kaa joa kako treba :pat:

feb 2014.

#6
:signs046:

feb 2014.

#7
:signs046:

feb 2014.

#9
:signs046:
rKj420ZMAJ

feb 2014.

#10
:signs046:
princsISTRAŽIVAČ

feb 2014.

#11
imas druge sajtove za elektricare
RollingUpISTRAŽIVAČ

feb 2014.

#12
:signs046: Keep it :leafblunt: !

feb 2014.

#13
:signs046:
fourtwentyENTUZIJASTA

feb 2014.

#14
Dobrodosao u kolektiv!!! :D

feb 2014.

#15
Brate, ovaj sajt ne mogu izbaciti iz glave. Podseca me na no kad su me pretukla etvorica maskiranih sa palicama... Proglasili su me mrtvog u bolnici. Pravo je udo ato sam ~iv. Proaao sam kroz mnogo toga, drogirao se, zbog bolova koje sam oseao u sebi, napokon sam pobijedio zavisnost i doaao sa istim srcem. Ostavili su me da umrem, i sada poma~em ljudima da prebrode depresiju, bol u grudima, drogu i ostale stvari sa kojima mogu sebi nanijeti atetu. Lajkuj i ti moj post ako piaaa pored vode u aolji, kako se nebi ulo.
ExtraPOZNAVALAC

feb 2014.

#16
:signs046: i :wave: !!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se