LEGACY
Merhaba, Bok, Zdravo, Ćao, Ciao
30 odgovora1,102 pregleda
48 REP96%
→ Istraživač
feb 2014.
feb 2014.#1
Zdravo, na ovom forumu sam doaao sasvim slu
ajno, ato bi rekli stariji nabasao sam na njeg preko gugla :D Ve mi se svidela ekipa, nabavio sam nekog kvalitetnog mentora, jes da mu treba dugo da odgovori na privatne poruke, al' neka ga, bar odgovara :rasta1: Nadam se da u bit' joa dugo tu :dada
Imam hobi da
a
kam sa strujom, a mi se oseaj kad te drmne :D
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
48 REP96%
→ Istraživač
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
fourtwenty
ENTUZIJASTA479 REP70%
→ Poznavalac
48 REP96%
→ Istraživač
feb 2014.
feb 2014.#15
Brate, ovaj sajt ne mogu izbaciti iz glave. Podseca me na no kad su me pretukla
etvorica maskiranih sa palicama... Proglasili su me mrtvog u bolnici. Pravo je
udo ato sam ~iv. Proaao sam kroz mnogo toga, drogirao se, zbog bolova koje sam oseao u sebi, napokon sam pobijedio zavisnost i doaao sa
istim srcem. Ostavili su me da umrem, i sada poma~em ljudima da prebrode depresiju, bol u grudima, drogu i ostale stvari sa kojima mogu sebi nanijeti atetu.
Lajkuj i ti moj post ako piaaa pored vode u aolji, kako se nebi
ulo.
feb 2014.
1 / 16
feb 2014.
feb 2014.