LEGACY
Svakodnevno uduvana
38 odgovora2,791 pregleda
neurotransmiter
ISTRAŽIVAČ140 REP60%
→ Entuzijasta
neurotransmiterISTRAŽIVAČ
dec 2006.
dec 2006.#1
Specijaliziram anesteziologiju i tamo oko acetil-holina nesto poceh da trazim na netu neke podatke (znam da znate sta je acetil-holin).
FOrum-odlicno odradjen,opusten
Posto silom prilike svakodnevno udisem tonu razlicitih anestetickih gasova toku operacija u hirurskoj sali,na moj mozak vise nema dejstvo nikakva psihoaktivna supstanca jer mi se jetra istrenirala za ovih nekoliko godina.Probala ja ...i nista...ko da nisam.
Znaci,postojimo i mi naduvani a da to i ne znamo,protiv svoje volje.
Pozz. :behe_hehe:
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
sinsemila_smajlPOZNAVALAC
dec 2006.
dec 2006.#2
welcome :D
ne daj da ti se nameæe išta protiv volje :wink:
ostani dugo i aktivno, neurotransmiterski :D
opušteno naravno 8)
pozdrav
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#3
welcome...
Nosi neku zastitu da ne udises ta hemijska sranja. Ili mozda namerno nemas zastitu :D .
Pricala mi drugarica (farmaceut) kako njene kolege se svakodnecno cepaju artanima jer su im nadohvat ruke. bolesno...
Zamisli da odes u apoteku i od apotekara trazis brufen a on ti donese stake i nosu i pita te zasto si zelen i kada ce da ubiju godzilu :D
Kada se vec bavis anesteziologijom reci mi kakav efekat ima etar na coveka i koje su posledice uzimanja (dobre i lose)...
THE DEVIL'S ETAR !!!!
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
neurotransmiter
ISTRAŽIVAČ140 REP60%
→ Entuzijasta
neurotransmiterISTRAŽIVAČ
dec 2006.
dec 2006.#6
Hm...pa...etar je odlican anestetik,odrastao muskarac pada u opstu anesteziju za oko 15-20 minuta udisanja etra,i odlican analgetik !!!!!!! znaci moze totalno da otkloni bolove.
Da ne pricam sad kakvo dejstvo ima na koji organ,uglavnom,ne ostecuje ni jedan (ovo se naravno odnosi na akutnu tj jednokratnu upotrebu etra) ali je izrazano povracanja,mucnina posle toga.
Danas se dosta slabo koristi jer je zapaljiv i lako isparljiv.
Nemam podataka ako biste zeleli da ga svakodnevno inhalirate :roll:
Uglavnom,nije bas zanimljivo biti svaki dan po povratku kuci pospan i gubiti vreme na spavanje po 2-3 sata a onda kad hoces da se uduvas,tebi ne uspe a svima ostalim uspe...pa ti odes kuci razocaran :?
ALi zato pre nekoliko godina kad sam prvi put probala hashish :lol: wow...
Na zalost,nikad se vise nijei ponovilo...to mu dodje ko onaj heroinski flesh,bejbe :P
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#8
ma nemoj da se brines...
nacicemo mi za tebe neku koja ce te sastaviti iza coska :wink:
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
neurotransmiter
ISTRAŽIVAČ140 REP60%
→ Entuzijasta
neurotransmiterISTRAŽIVAČ
dec 2006.
dec 2006.#10
super,na jednom drugom forumu imam isti nik kao ti ovde
:cmok:
21 REP42%
→ Istraživač
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#12
super,na jednom drugom forumu imam isti nik kao ti ovde
:cmok:
Svaki naš èin ima veze sa svim jer smo tim... :)
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
neurotransmiter
ISTRAŽIVAČ140 REP60%
→ Entuzijasta
4 REP8%
→ Istraživač
jan 2007.
jan 2007.#15
Da ne otvaram novu temu (poato i sam puaim svakodnevno) pozdravljam sve prijatelje dobre trave. Naiaao sam na sajt tako ato sam u google ukucao marihuana.
Oduaevljen sam vienim, pro
itao dosta toga sa stranice, dosta toga je potkrijepilo moja dosadaanja razmialjanja o u
inku biljke na moj organizam ..
Viaegodianji redoviti puaa
, zaposlen (CAD projektiranje), u vje
itoj ~elji da sam uzgajam doma za sebe - legalno.
JaSamZa
ENTUZIJASTA515 REP79%
→ Poznavalac
JaSamZaENTUZIJASTA
jan 2007.
jan 2007.#16
jel to onaj eter
ime su se pucala ona dva luaka u Strah i prijezir u Las Vegasu...
manijakalno djelovanje, to bi volio probati
Kako ono opisuje
"Your limbs are loose, you know you are high but still you can't control your body, you reflexes.."
Tako neato. Ma pre zakon..
@SamsvojDr pozdrav.. Ma forum je ludilo, evo i ja se nedavno registrirao, ima prebolesnih
lanaka i ideja..
CAD ka~ea.. Daj posla :D
PSG fan
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
dec 2006.
1 / 20
dec 2006.
feb 2007.