VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav :)
LEGACY

Pozdrav :)

14 odgovora1,059 pregleda
MedoZGBENTUZIJASTA

nov 2009.

#1
evo da se i ja predstavim... Medo kao sto me svi znaju ponavljam 1. godinu studija Informatike... radim kad stignem, zajebavam se po kvartu s ekipom... po eo puait zeleno pre 5 godina a cigarete tek prije godinu makar se teram da prestanem cigarete konzumirat... i tak :) imam svoje sadnice... u slobodno vrijeme rolam, crtam idem van i na tekme i tak :D sve u svemu zajebancija .... :icon_lol:
Yami_RazielAMBASADOR

nov 2009.

#2
ja znam Medu iz ZG-a :D ali nisi ti taj xD
MedoZGBENTUZIJASTA

nov 2009.

#3
da ima nas dosta :D haha al na zapadnom dijelu grada uglavnom ja prevladavam :D hahaha
LucidDreamAMBASADOR

nov 2009.

#4
Dobrodosao brate ,enjoy :)
MedoZGBENTUZIJASTA

nov 2009.

#5
hvala hvala :) od kad sam se rego su me bili iskopcali nisam imo net tjedan dana... al sad pa bar 5 sati visim samo na forumu :D doma nes sitno al uglavnom kad sam na faxu na kompovima smo i sam po forumu zujim citam sve mi jebeno zanimljivo... :) ugl prejaki ste svaka ast!

nov 2009.

#6
Bilo je ovdje jos meda. Zanimljivo kad se ljudi napuse vole da su mede :)
MedoZGBENTUZIJASTA

nov 2009.

#7
pa bolje to neg da misle da su ptice :D a i ja sam Medo vec 13 godina od kad sam se doselio tu... Iz Zagreba sam uglavnom... izvorno Slavonija :)
Noname_ENTUZIJASTA

nov 2009.

#8
doso medo da snima po forumu heheh ...sala dobrodoso

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se