LEGACY
Pozdrav :)
14 odgovora1,059 pregleda
MedoZGB
ENTUZIJASTA400 REP50%
→ Poznavalac
MedoZGBENTUZIJASTA
nov 2009.
nov 2009.#1
evo da se i ja predstavim... Medo kao sto me svi znaju ponavljam 1. godinu studija Informatike... radim kad stignem, zajebavam se po kvartu s ekipom...
po
eo puait zeleno pre 5 godina a cigarete tek prije godinu makar se teram da prestanem cigarete konzumirat... i tak :) imam svoje sadnice... u slobodno vrijeme rolam, crtam idem van i na tekme i tak :D sve u svemu zajebancija .... :icon_lol:
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
MedoZGB
ENTUZIJASTA400 REP50%
→ Poznavalac
MedoZGBENTUZIJASTA
nov 2009.
nov 2009.#3
da ima nas dosta :D haha al na zapadnom dijelu grada uglavnom ja prevladavam :D hahaha
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
MedoZGB
ENTUZIJASTA400 REP50%
→ Poznavalac
MedoZGBENTUZIJASTA
nov 2009.
nov 2009.#5
hvala hvala :) od kad sam se rego su me bili iskopcali nisam imo net tjedan dana... al sad pa bar 5 sati visim samo na forumu :D doma nes sitno al uglavnom kad sam na faxu na kompovima smo i sam po forumu zujim citam sve mi jebeno zanimljivo... :) ugl prejaki ste svaka
ast!
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
nov 2009.
nov 2009.#6
Bilo je ovdje jos meda. Zanimljivo kad se ljudi napuse vole da su mede :)
nov 2009.
1 / 8
nov 2009.
nov 2009.