LEGACY
Pozdrav ekipa
34 odgovora1,266 pregleda
d@ni
ZMAJ43.737 REP
d@niZMAJ
sep 2014.
sep 2014.#1
Za forum znam vec dugo vremena ali evo tek sam se sad nedavno odlucio registrirat jer sam poceo sa prvim growom i mislio sam da znam dovoljno ali tek sad vidim u praksi da je to 0 koliko ja znam!
Uglavnom imam 24. u kolicima sam I tako obicno zapalim navecer sa zenom, ekipom....
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
sep 2014.
sep 2014.#2
Dobrodosao d@ani ;)
...nadamo se nekom dnevniku da vidimo sto sadis :)
JackDaniels
AMBASADOR2.756 REP36%
→ Legenda
Mudri Mudrac
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Ena&Modelsy
AMBASADOR2.500 REP29%
→ Legenda
fulldedarak
LEGENDA7.154 REP22%
→ Zmaj
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
sep 2014.
1 / 18
sep 2014.
sep 2014.