LEGACY
Standardno administrator :)
10 odgovora1,314 pregleda
nick_promenjen
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
nick_promenjenISTRAŽIVAČ
okt 2008.
okt 2008.#1
Registrovao sa ja na sajtu i po default-u upisao username administrator (kad ono gle cuda prodjoh iz prve :) sto inace i jesam, naime imam oko 150 sajtova i par servera koje rentam, odrzavam i sl...
Imam 32 godine, zivim u Brckom, sa gandzom se druzim od srednje skole i ako mogu nekako pomoci tu sam. Trenutno radim na svom novom grow-boxu (homemake), pa cu postaviti slikice kad bude gotovo...
Sve najbolje veseli narode!
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
okt 2008.
okt 2008.#4
Morat cemo ti ukinut taj username. Ja sam mislio da sam zabranio sve nazive te prirode kad ono zaboravio taj srpsko-hrvatski. Meni licno ne smeta nego da ne zbunjujes malo "sporije" korisnike.
Posalji mi pm koji novi nick zelis.
okt 2008.
1 / 6
okt 2008.
okt 2008.