VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Standardno administrator :)
LEGACY

Standardno administrator :)

10 odgovora1,314 pregleda
nick_promenjenISTRAŽIVAČ

okt 2008.

#1
Registrovao sa ja na sajtu i po default-u upisao username administrator (kad ono gle cuda prodjoh iz prve :) sto inace i jesam, naime imam oko 150 sajtova i par servera koje rentam, odrzavam i sl... Imam 32 godine, zivim u Brckom, sa gandzom se druzim od srednje skole i ako mogu nekako pomoci tu sam. Trenutno radim na svom novom grow-boxu (homemake), pa cu postaviti slikice kad bude gotovo... Sve najbolje veseli narode!
CasperENTUZIJASTA

okt 2008.

#2
welcome
mr.skunkAMBASADOR

okt 2008.

#3
Dobro doaao meu veselu raju :wave:

okt 2008.

#4
Morat cemo ti ukinut taj username. Ja sam mislio da sam zabranio sve nazive te prirode kad ono zaboravio taj srpsko-hrvatski. Meni licno ne smeta nego da ne zbunjujes malo "sporije" korisnike. Posalji mi pm koji novi nick zelis.
BugiPOZNAVALAC

okt 2008.

#5
genjo lakse ti je stavit ga kao pravog admina, nego mjenjat mu nick :P btw welcome covjece :P

okt 2008.

#6
..Dobro nam doao braco..

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se