LEGACY
Pozz
18 odgovora1,206 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
apr 2011.
apr 2011.#1
zz matorci,nadimak mi Lima (valjda zato sto sam kao nizak al ni nisam..)iam 16 godina,studiram dzidzicinu,ne pusim nesto preterano dugo za vas veterane ali nisam za baciti, preko zime idem na gudranje i skankanje a preko leta isto to...
saljivdzija sam,volim se sprdati i tako to i gotovo.
(ko je sfatio sta sam napisao sve ukupno ovde svaka mu dala.)
Ako nekoga jos nesto interesuje moze mi poslati pm nije nikakav problem!zzzzzzzzzzzz
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
apr 2011.
apr 2011.#3
`ta droga u
ini od ljudi :ohno: .... pa se vi igrajte s MARIHUANOM!
:icon_lol:
0 REP0%
→ Istraživač
apr 2011.
apr 2011.#4
zamisli ti to...
a kad si ti krenuo,samo nemoj sa pricom da je s' 18 jer ti cisto necu poverovati.........
:D
dr.manijak
AMBASADOR2.536 REP30%
→ Legenda
dr.manijakAMBASADOR
apr 2011.
apr 2011.#6
:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
http://www.youtube.com/watch?v=NmGQO6A3kx0
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
4 REP8%
→ Istraživač
maj 2012.
maj 2012.#8
pozz za sve ljubitelje vutre i naravno ljubitelje ovog web sajta
imam 24 god a pusim vec 8god,,,jako sam mlad poceo sa tim jer sam odrastao u jednom veoma lijepom kraju gdje se moze doci do sve sta treba,,,,
i u popunosti podrzajem da se vise u ovoj nasoj drzavi legalizuje pusenje mariuane
bavio sam se i prodajom i svim sto se tice mariuane....ali trenutno sam u losoj situaciji pa tako da nemam mogucnost da sijem i da prodajem ali imamm jako dobro drustvo i neke dilere koji me jos uvijek drze kao prijatelja i koji me bas pocaste za te neke pare.....volio bi da zapalim dobru dzoyu sa kakvom ribom koja obozava da pusi kao i ja...probao sam i ostale droge i sve imaju svoje mjesto al ja ostajem pri mariuani i jos pokojoj drogiiii,,,,,toliko od mene i veliki poz za svu raju
apr 2011.
1 / 10
apr 2011.
maj 2012.