VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozz
LEGACY

Pozz

18 odgovora1,206 pregleda

apr 2011.

#1
zz matorci,nadimak mi Lima (valjda zato sto sam kao nizak al ni nisam..)iam 16 godina,studiram dzidzicinu,ne pusim nesto preterano dugo za vas veterane ali nisam za baciti, preko zime idem na gudranje i skankanje a preko leta isto to... saljivdzija sam,volim se sprdati i tako to i gotovo. (ko je sfatio sta sam napisao sve ukupno ovde svaka mu dala.) Ako nekoga jos nesto interesuje moze mi poslati pm nije nikakav problem!zzzzzzzzzzzz
SekachAMBASADOR

apr 2011.

#2
Jbg...
He-ManLEGENDA

apr 2011.

#3
`ta droga u ini od ljudi :ohno: .... pa se vi igrajte s MARIHUANOM! :icon_lol:

apr 2011.

#4
zamisli ti to... a kad si ti krenuo,samo nemoj sa pricom da je s' 18 jer ti cisto necu poverovati......... :D
MeskalitoLEGENDA

apr 2011.

#5
za dve godine .....
dr.manijakAMBASADOR

apr 2011.

#6
:icon_lol::icon_lol::icon_lol: http://www.youtube.com/watch?v=NmGQO6A3kx0

apr 2011.

#7
otisao saljivdzija koji voli da se sanka heheh

maj 2012.

#8
pozz za sve ljubitelje vutre i naravno ljubitelje ovog web sajta imam 24 god a pusim vec 8god,,,jako sam mlad poceo sa tim jer sam odrastao u jednom veoma lijepom kraju gdje se moze doci do sve sta treba,,,, i u popunosti podrzajem da se vise u ovoj nasoj drzavi legalizuje pusenje mariuane bavio sam se i prodajom i svim sto se tice mariuane....ali trenutno sam u losoj situaciji pa tako da nemam mogucnost da sijem i da prodajem ali imamm jako dobro drustvo i neke dilere koji me jos uvijek drze kao prijatelja i koji me bas pocaste za te neke pare.....volio bi da zapalim dobru dzoyu sa kakvom ribom koja obozava da pusi kao i ja...probao sam i ostale droge i sve imaju svoje mjesto al ja ostajem pri mariuani i jos pokojoj drogiiii,,,,,toliko od mene i veliki poz za svu raju
DJFlyHighLEGENDA

maj 2012.

#9
jedina stvar s kojom se slazem s tobom je tvoj naslov posta :) inace ja sam protiv svakakve kemije, a kamoli dilanja.... isto tako je i ovaj forum :) dobro nam dosao :) peace out !
MiovutraISTRAŽIVAČ

maj 2012.

#10
lolz kewl uzivaj i pozdrav Berba ovaj erba ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se