VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav iz Mk
LEGACY

Pozdrav iz Mk

28 odgovora1,223 pregleda

sep 2016.

#1
Imam 39g pushim vishe od 20g.Neko mi rekao za ovaj forum i mislim da je super.
MeskalitoLEGENDA

sep 2016.

#2
Welcome !

sep 2016.

#3
pozdrav za mk, dobrodosao
hazeriZMAJ

sep 2016.

#4
Dobrodosao na :vutra:

sep 2016.

#5
Dobrodoaao !

sep 2016.

#7
Hvala.Moze li mi neko reci sta je ovo i dali da kidam taj list.
High AboveAMBASADOR

sep 2016.

#8
Leaf miner tacnije larva ko zna cega. Ukloni list, ako je samo na jednom verovatno nemas brige. :thumb:

sep 2016.

#9
Pozdrav i dobrodosao!:wave: Leaf minere uspjesno rijesis sa neem uljem.:thumb:

sep 2016.

#10
pa ti to ispusia za 2 dana sve hahahah dobro dosao na forum.

sep 2016.

#11
Dobro nam dosao Makedonac :D
wuvuzelaAMBASADOR

sep 2016.

#12
Dobro doaao Ah ta Makedonija...:ajnstajn::drull::ljubav:

sep 2016.

#13
Pozdrav svima :thumb:
hazeriZMAJ

sep 2016.

#14
Dobro nam dosao ti i tvoje biljke!;)
GORFALJENTUZIJASTA

sep 2016.

#15
Dobrodosao :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se