LEGACY
Pozdrav ljudi
13 odgovora847 pregleda
Halogeni
ISTRAŽIVAČ195 REP97%
→ Entuzijasta
HalogeniISTRAŽIVAČ
jun 2013.
jun 2013.#1
Ja sam Nikola, zivim u Srbiji i nasao sam ovaj sajt jer me je zanimalo kako da gajim travu. Pretrazivao sam, i nasao sam preko googla. Ukucao sam vutra i dobio ovaj sajt. :D
Volim da slusam hardstyle, house, malo i narodnjake, dubstep, rep...al samo ono najbolje, znaci ono skrillex sranje ne slusam. Poceo sam da gajim svoju vutru, tek sam sinoc stavio semenke u mokru maramicu da proklijaju(bice grow diary).
I eto tako ljudi, to je to. :smoke18: :leafblunt: :joint: :dada
SikSTi
ENTUZIJASTA408 REP52%
→ Poznavalac
zika
ISTRAŽIVAČ157 REP71%
→ Entuzijasta
mazar
LEGENDA12.299 REP73%
→ Zmaj
Halogeni
ISTRAŽIVAČ195 REP97%
→ Entuzijasta
M a n d o r
AMBASADOR3.869 REP68%
→ Legenda
-WhiteWidoW-
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
jun 2013.
1 / 8
jun 2013.
sep 2013.