VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav ljudi
LEGACY

Pozdrav ljudi

13 odgovora847 pregleda
HalogeniISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#1
Ja sam Nikola, zivim u Srbiji i nasao sam ovaj sajt jer me je zanimalo kako da gajim travu. Pretrazivao sam, i nasao sam preko googla. Ukucao sam vutra i dobio ovaj sajt. :D Volim da slusam hardstyle, house, malo i narodnjake, dubstep, rep...al samo ono najbolje, znaci ono skrillex sranje ne slusam. Poceo sam da gajim svoju vutru, tek sam sinoc stavio semenke u mokru maramicu da proklijaju(bice grow diary). I eto tako ljudi, to je to. :smoke18: :leafblunt: :joint: :dada
SikSTiENTUZIJASTA

jun 2013.

#2
Pozz, dobro dosao i sretno...! :signs046:
zikaISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#3
}ivio i sritno sa uzgojem! :)
mazarLEGENDA

jun 2013.

#4
http://www.youtube.com/watch?v=aXGu0sx5hT4 :vb_wave:
HalogeniISTRAŽIVAČ

jun 2013.

#5
Hvala vam :D :smoke18: :bananica
rKj420ZMAJ

jun 2013.

#6
:signs046:
M a n d o rAMBASADOR

jun 2013.

#7
pozdrav i dobrodoaao
-WhiteWidoW-ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#8
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se