VUTRA
ForumZajednicaKo ste?300
LEGACY

300

28 odgovora2,583 pregleda

sep 2008.

#1
pozdrav svima...novi sam ovdje...dolazim iz Zapreaia...openito me ne zanima konzumacija marihuane,niti ju konzumiram esto,najviae me zanima uzgoj marihuane...pro itao sam negdje da je dovoljna samo jedna sjemenka koja je zdrava da bi uzgoj uspio...pa ako netko ima viae iskustav,nek javi...
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

sep 2008.

#2
Eeeem...vatafak? Daj odmah ljudima razjasni dok te nisu lin ovali... Zanima te uzgoj tek onako, iz puke znati~elje? Ili si nadobudni komercijalista? :signs053:
Kurblaj KanAMBASADOR

sep 2008.

#3
Pa isto kao i svaka biljka ako je zdravo sjeme iz njega izraste mislim nije neka mudrost
choki123POZNAVALAC

sep 2008.

#4
e pazi sad kako imam koristotvornu ideju Ovi novi lanovi ato se tek registriraju da ima svi podforumi i teme bude zaklju ani a samo da bude otklju ane one sticky teme i da nemaju pravo postanja mjesec dana i moraju provest najmanje dva sata na forumu da mogu neato postat (ne mislim kao postati pa da budu nego da ka~u post),i onda tek da mogu neato re a ako ka~u dobiju ban:signs053: :lml_spam:
Zabljak 1992POZNAVALAC

sep 2008.

#5
..pa ako netko ima viae iskustav,nek javi... Shali li se prijatelj??? Btw. slazem se s chokijem
FrulaENTUZIJASTA

sep 2008.

#6
trealo bi tako nest napravit :) super ideja choki :thumb:

sep 2008.

#7
bilo bi puno manje novih korisnika , ali bi bar ostali oni uporni ...i smisleni

sep 2008.

#8
300 uda umjesto mozga m*u*d*a

sep 2008.

#9
hvala na odgovorima...

sep 2008.

#10
welcome ti bi dilo??aa xD
Buckaroo BanzaiPOZNAVALAC

sep 2008.

#11
ata ste odma napali oeka mo~da o e aivat la e
wannabeshaman1POZNAVALAC

sep 2008.

#12
preporuka nadobudnog uma: otvorite jedan kvazi-gravejard sa samo jednom temom, pitanja newbova napiaite negdje na kraju registracije i u pravilnik da ako imaju bilo kakva pitanja uvezi vutre a tek su se registrirali nek stave pod taj dio foruma jer e ina e dobit bananu ili"predbananalnu penetraciju":Dnakon odreenog broja postova(npr50)mogu i na ostalim temama otvarat t.o.p.i. .k.e i postavljat pitanja. pa onda ako e bit takvih pitanja(a o ito e ih uvijek bit :D)bit e na jednom mjestu i ostatak foruma e bit " ist". a kasnije ako previae mjesta zauzima :D lako pobriaete to jer je ugl nebitno. mo~da ovog ve ima na forumu :D samo nisam sku~io.mo~da je glupa ideja. al eto danas sam se naspavao pa imam izljeve kreativnosti :D edit:zaato koj a.up.aki k.u.r.a.c p.i .k.u s.isu materinu piae hrpa zvijezdica kad napiaem P.IZ.DA ILI P.I.ZD.ETINA?P.IZDA kolko ja znam nije ogromna briljantna sfera vrueg gasa ija je energija proizvedena u unutraanim nuklearnim reakcijama.metafori ki mo~da da al u stvarnom ~ivotu to je topla mesnata rupa u koju se guraju nasumi ni predmeti ili kad je mogue genetalije predstavnika mu~jaka homo sapiensa(da sapiens lol). ne ku~im zaato su genetalije prostota?i probavni organi?ajde joa ku~im da se cenzurira ako neko napiae j.e.b.o ti bog isusa i mariju ato je djevica jer ju je netko silovo u snu. al ovo stvarno nema smisla.mislim ku~im da bi se zbog tog nekog moglo ak i benat :D edit edita:e da i zaboravio sam takoer mo~e poslu~it kao zdravija altenativa octu u salatama ili umak za sendvi e...sok za kompote.uistinu organ mnogih funkcija i sve to je P.I. .K.A personalna irska vakasta koalcija aenemi ara
FrulaENTUZIJASTA

sep 2008.

#13
ahhahahahahahaha.. nisam se ovak nasimjoooo joooooj XDXD. vec dugo dugo :) hvala ti wannabe uljepso si mi dan s ovim (:
Kurblaj KanAMBASADOR

sep 2008.

#14
A ni ****r M.U.D.A.R. nemoa napisat
green_goblinISTRAŽIVAČ

sep 2008.

#15
hahaha, koja si ti paljevina :icon_mrgreen:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se