LEGACY
300
28 odgovora2,583 pregleda
9 REP18%
→ Istraživač
sep 2008.
sep 2008.#1
pozdrav svima...novi sam ovdje...dolazim iz Zapreaia...openito me ne zanima konzumacija marihuane,niti ju konzumiram
esto,najviae me zanima uzgoj marihuane...pro
itao sam negdje da je dovoljna samo jedna sjemenka koja je zdrava da bi uzgoj uspio...pa ako netko ima viae iskustav,nek javi...
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
sep 2008.
sep 2008.#2
Eeeem...vatafak?
Daj odmah ljudima razjasni dok te nisu lin
ovali... Zanima te uzgoj tek onako, iz puke znati~elje? Ili si nadobudni komercijalista? :signs053:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
sep 2008.
sep 2008.#3
Pa isto kao i svaka biljka ako je zdravo sjeme iz njega izraste mislim nije neka mudrost
choki123
POZNAVALAC1.235 REP71%
→ Ambasador
choki123POZNAVALAC
sep 2008.
sep 2008.#4
e pazi sad kako imam koristotvornu ideju
Ovi novi
lanovi ato se tek registriraju da ima svi podforumi i teme bude zaklju
ani a samo da bude otklju
ane one sticky teme i da nemaju pravo postanja mjesec dana i moraju provest najmanje dva sata na forumu da mogu neato postat (ne mislim kao postati pa da budu nego da ka~u post),i onda tek da mogu neato re a ako ka~u dobiju ban:signs053:
:lml_spam:
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Zabljak 1992POZNAVALAC
sep 2008.
sep 2008.#5
..pa ako netko ima viae iskustav,nek javi...
Shali li se prijatelj??? Btw. slazem se s chokijem
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
sep 2008.
sep 2008.#7
bilo bi puno manje novih korisnika , ali bi bar ostali oni uporni ...i smisleni
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
Buckaroo Banzai
POZNAVALAC1.488 REP99%
→ Ambasador
wannabeshaman1
POZNAVALAC934 REP37%
→ Ambasador
wannabeshaman1POZNAVALAC
sep 2008.
sep 2008.#12
preporuka nadobudnog uma:
otvorite jedan kvazi-gravejard sa samo jednom temom, pitanja newbova
napiaite negdje na kraju registracije i u pravilnik da ako imaju bilo kakva pitanja uvezi vutre a tek su se registrirali
nek stave pod taj dio foruma jer e ina
e dobit bananu ili"predbananalnu penetraciju":Dnakon odreenog broja postova(npr50)mogu i na ostalim temama otvarat t.o.p.i.
.k.e i postavljat pitanja.
pa onda ako e bit takvih pitanja(a o
ito e ih uvijek bit :D)bit e na jednom mjestu i ostatak foruma e bit "
ist".
a kasnije ako previae mjesta zauzima :D lako pobriaete to jer je ugl nebitno.
mo~da ovog ve ima na forumu :D samo nisam sku~io.mo~da je glupa ideja.
al eto danas sam se naspavao pa imam izljeve kreativnosti :D
edit:zaato koj a.up.aki k.u.r.a.c p.i
.k.u s.isu materinu piae hrpa zvijezdica kad napiaem P.IZ.DA ILI P.I.ZD.ETINA?P.IZDA kolko ja znam nije ogromna briljantna sfera vrueg gasa
ija je energija proizvedena u unutraanim nuklearnim reakcijama.metafori
ki mo~da da
al u stvarnom ~ivotu to je topla mesnata rupa u koju se guraju nasumi
ni predmeti
ili kad je mogue genetalije predstavnika mu~jaka homo sapiensa(da sapiens lol).
ne ku~im zaato su genetalije prostota?i probavni organi?ajde joa ku~im da se cenzurira
ako neko napiae j.e.b.o ti bog isusa i mariju ato je djevica jer ju je netko silovo u snu.
al ovo stvarno nema smisla.mislim ku~im da bi se zbog tog nekog moglo
ak i benat :D
edit edita:e da i zaboravio sam takoer mo~e poslu~it kao zdravija altenativa octu u salatama ili umak za sendvi
e...sok za kompote.uistinu organ mnogih funkcija
i sve to je P.I..K.A
personalna irska
vakasta koalcija aenemi
ara
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#13
ahhahahahahahaha.. nisam se ovak nasimjoooo joooooj XDXD. vec dugo dugo :) hvala ti
wannabe uljepso si mi dan s ovim (:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
green_goblin
ISTRAŽIVAČ139 REP59%
→ Entuzijasta
sep 2008.
1 / 15
sep 2008.
sep 2008.