VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Ša ima?
LEGACY

Ša ima?

21 odgovora1,118 pregleda
RolamPoKrajuENTUZIJASTA

jul 2013.

#1
Gde ste drugari! Ja sam Marko studiram pravo, naaao sam vas, pa ne znam tu ste bili negde dok sam :smoke18:. imam fin sta~, ato se ti e toga prvi put sam rokao ne seam se kada beae davno :D srednja fazon! Imam 22 godine, treniram boks (manje viae samo poma~em treneru oko po etnika, poato me smorilo) i tako to........ Tolerantan sam, tako da puaim samo skank :D Edit: Da da, iz BGa sam.

jul 2013.

#2
ako volia planinu, rijeku i cvijet, primit emo te odmah u naa aumski svijet.. mi smo udesni maleni LETEI medvjedii.. :)

jul 2013.

#3
:signs046: dobrodoaao...
rKj420ZMAJ

jul 2013.

#4
Mare care sad je startuj :D :signs046:
RubinstajnENTUZIJASTA

jul 2013.

#5
Dobro doaao :)

jul 2013.

#6
rolaj, rolaj... po kraju i okolo ;)
kutijeENTUZIJASTA

jul 2013.

#7
Aloha

jul 2013.

#8
iz bg,77god sam, varim s' vremena na vrema,kad mi to obaveze dozvoljavaju,pronaaao sam vas na preporuku ortaka.

jul 2013.

#9
:signs046:
artisticLEGENDA

jul 2013.

#10
ko te prati kui?! hahaha :signs040: Dobrodoaao :D :signs046:

avg 2013.

#11
:signs046:
-WhiteWidoW-ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#12
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se