LEGACY
Ša ima?
21 odgovora1,118 pregleda
RolamPoKraju
ENTUZIJASTA371 REP43%
→ Poznavalac
RolamPoKrajuENTUZIJASTA
jul 2013.
jul 2013.#1
Gde ste drugari! Ja sam Marko studiram pravo, naaao sam vas, pa ne znam tu ste bili negde dok sam :smoke18:. imam fin sta~, ato se ti
e toga prvi put sam rokao ne seam se kada beae davno :D srednja fazon! Imam 22 godine, treniram boks (manje viae samo poma~em treneru oko po
etnika, poato me smorilo) i tako to........ Tolerantan sam, tako da puaim samo skank :D
Edit: Da da, iz BGa sam.
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#2
ako volia planinu, rijeku i cvijet, primit emo te odmah u naa aumski svijet.. mi smo
udesni maleni LETEI medvjedii.. :)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Rubinstajn
ENTUZIJASTA568 REP92%
→ Poznavalac
0 REP0%
→ Istraživač
jul 2013.
jul 2013.#8
iz bg,77god sam, varim s' vremena na vrema,kad mi to obaveze dozvoljavaju,pronaaao sam vas na preporuku ortaka.
-WhiteWidoW-
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
jul 2013.
1 / 12
jul 2013.
sep 2013.