LEGACY
pozdrav vutroljupci
28 odgovora842 pregleda
47 REP94%
→ Istraživač
mar 2015.
mar 2015.#1
simpatizer sam ove nase svete biljke vise od 20 god.
dolazim iz Hrvatske inace sam graevinski tehnicar,volim sve sto je vezano uz ovom Bogom danom biljkom
pratim forum vec dosta god. i mogu samo rec bravo drustvo na ovoj drustvenoj stranici ;)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
drinabezfiltera
ISTRAŽIVAČ94 REP29%
→ Entuzijasta
drinabezfiltera
ISTRAŽIVAČ94 REP29%
→ Entuzijasta
mar 2015.
1 / 15
mar 2015.
mar 2015.