LEGACY
Pozdrav drugari
10 odgovora849 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
avg 2013.
avg 2013.#1
Pa ovako dza bu iz Beograda sam volim da blejim sada sam u zadnje vreme poceo da sadim malo i tako to :)
Druzeljubiv , volim prirodu zivotinje i tako to , Hobiji ba nema ih bas puno varim, igram cs, i slusam muziku naravno basket cepam svako vece :)
Mislim da treba u svim zemljama da se legalizuje trava jednostavno toliko ljudi umre od cigare godisnje a od vutre ni jedan do sada nije umro.
Srbije :)
Trazio sam neki Vutra forum dza bu i udjem ovde vidim ozb ekipica i eto ostao :)
KneleBGD
POZNAVALAC953 REP39%
→ Ambasador
KneleBGDPOZNAVALAC
avg 2013.
avg 2013.#2
Dobrodoaao Laki. :)
Za po
etak bi ti preporu
io da pro
itaa pravilnik ovog foruma https://www.vutra.org/topic/10131-pravilnik/
}elim ti ugodan boravak na forumu. ;)
chillmaster
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
🔒 Ova tema je zaključana
avg 2013.
1 / 6
avg 2013.
avg 2013.