VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav drugari
LEGACY

Pozdrav drugari

10 odgovora849 pregleda

avg 2013.

#1
Pa ovako dza bu iz Beograda sam volim da blejim sada sam u zadnje vreme poceo da sadim malo i tako to :) Druzeljubiv , volim prirodu zivotinje i tako to , Hobiji ba nema ih bas puno varim, igram cs, i slusam muziku naravno basket cepam svako vece :) Mislim da treba u svim zemljama da se legalizuje trava jednostavno toliko ljudi umre od cigare godisnje a od vutre ni jedan do sada nije umro. Srbije :) Trazio sam neki Vutra forum dza bu i udjem ovde vidim ozb ekipica i eto ostao :)
KneleBGDPOZNAVALAC

avg 2013.

#2
Dobrodoaao Laki. :) Za po etak bi ti preporu io da pro itaa pravilnik ovog foruma https://www.vutra.org/topic/10131-pravilnik/ }elim ti ugodan boravak na forumu. ;)

avg 2013.

#3
:signs046:
chillmasterISTRAŽIVAČ

avg 2013.

#4
dobro doaao :)
rKj420ZMAJ

avg 2013.

#5
:signs046:

avg 2013.

#6
pozdrav i tebi drugar, vrati se kad budes punoletan

🔒 Ova tema je zaključana