LEGACY
Odakle Vi ovde ?!?!?!?! :)
72 odgovora6,996 pregleda
flekitza
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
flekitzaISTRAŽIVAČ
nov 2005.
nov 2005.#1
za ovaj sajt, za koji mogu da kazem da je superishka odradjen , reko ortak iz Caglavice ~)
btw, zelim vam, puno chlanova !!!!! :pivo
4 REP8%
→ Istraživač
dec 2005.
dec 2005.#4
ja sam ovde nov i tesko se snalazim
link sam nasao na http://www.goasapiens.com/forums/
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
2 REP4%
→ Istraživač
flekitza
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
baD smOuka
ISTRAŽIVAČ170 REP80%
→ Entuzijasta
Kool King T
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
Kool King TENTUZIJASTA
dec 2005.
dec 2005.#9
vidim uveli ste neke novitete dok me nije bilo.
neku~in kako vam je teako snalaziti se u ovome.
flekitza
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
14 REP28%
→ Istraživač
flekitza
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
flekitzaISTRAŽIVAČ
jan 2006.
jan 2006.#13
uu pa drago mije da se forumche pooni ;) uzivajte ljudi :)i naravno uputite ljude na ovaj sajtitj ;)
poz
6 REP12%
→ Istraživač
jan 2006.
jan 2006.#15
meni reko prijatelj zbog recepata pa sam došo malo i na forum :oral: :ajm_vit_stupid: :joint: :qchka: :qchka: :qchka: E jebeni su vam smajlièi
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
P.P.POZNAVALAC
jan 2006.
jan 2006.#16
:( trebao si vidit prije smailice..... a sad ih vise nemaaaa....
25 REP50%
→ Istraživač
jan 2006.
jan 2006.#18
Ja u googl ukucao uzgajanje marihuane kad ono vi. Jos samo da znam gde moze da se nabavi semenje sem u Holandiji a da ne sviras klavir leteo bih :joint:
5 REP10%
→ Istraživač
avg 2006.
avg 2006.#19
meni je frend preporuèio uz 'èarobne rijeèi' -imaš sve na njoj, *ebeno dobra stranica, i slièno... zadovoljni:?:
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
8 REP16%
→ Istraživač
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#22
preko www.reggae.co.yu lutao netom i tako.... extra ste... samo kad bi vam pravila bila malo manje stroga jer imam problem...ali sanacicu se ja...
bLuNt.z
LEGENDA7.280 REP23%
→ Zmaj
bLuNt.zLEGENDA
sep 2006.
sep 2006.#24
bokbok. newbie na forumu. Frend mi dao link :)
Nelosh comunnity moram priznat...
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
sep 2006.
sep 2006.#25
Pravila su formirana pola prema opatoj kulturi ponaaanja na forumima a pola prema greakama "starijih" korisnika ;)
btw. Dobrodoali!
47 REP94%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#26
ostao bez vu nema sanse da zaspim ajde ukucam na google vutra 1i site vutra.org ;) ovako imam zanimaciju do povratka za bg mislim vec sam par sati ovde i svidja mi se cudo pre nisam kucao vutra ccc nebitno otisao ja u out
ps: ima neko iz pu ovde !? :(
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#27
pa jbg ne znam sta sam kucao na googlu ali znam da sam trazio nesto oko vutre i tako.....ma nemam pojma kako sam stigao ovde zar je bitno koji je pretrazivac :wink:
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#28
pozdrav sa Karaburme,
nasao sam vas preko google, naravno
bas to mi je trebalo, EXTRA
ps.sad videh da sam apsolutni pocetnik, bas lepo,
dugo to nisam bio :)
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#29
Dobrodoali...nek vam zeleno bude inspiracija kroz ~ivot! :D
0 REP0%
→ Istraživač
13 REP26%
→ Istraživač
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#33
malo sam se u zadnje vrijeme poceo baviti uzgojem
pa mi je jedan prijatelj rekao za ovu stranicu... 8) 8)
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#34
Welcome everybody... 8)
Samo èitati,pitati,pouèiti i uèiti...! :dogovor:
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#35
Ja sam na google pretrazivacu malo trkeljo i trkeljo i naletim na VUTRA.ORG.Udjem ,odmah se nasmijem i iznenadim i naravno odmah registrujem, a onda vidim starog druga na forumu.Hhehhehe, tad mi je bil jos draze jer znam da moj drug nece biti tamo gdje je bezveze i gdje su raja losa.Sa sigrnoscu sam znao da je ovaj forum i raja u njemu 100 posto SUPER!!!! :D
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#36
ja naso preko jednog bannera! i sad planiram biti jako aktivan(u forumu a i u pusenju vutre) i mozda kasnije uzgojiti nesto!! :twisted:
nov 2005.
1 / 37
nov 2005.
sep 2006.