VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Bok od novog
LEGACY

Bok od novog

18 odgovora760 pregleda
sandalwoodISTRAŽIVAČ

mar 2015.

#1
Pozdrav svima na forumu, evo nakon poduzeg vremena sto vas pratim, a znao sam sate provoditi citajuci forum, bilo je tu i svade sa zenom radi vas :udarac: :D odlucio sam se regati i krenuti u neke svoje projekte nadam se uz vasu pomoc. Do sada nisam nikad uzgajao, pusim rekreativno, a volio bi se okrenuti medicini tj. ulju ali o tome ce biti prilike govoriti...eto toliko za sada od mene peace, love :rasta:
TarzanZMAJ

mar 2015.

#2
bok novi, dobrodosao na forum :)
StipeZMAJ

mar 2015.

#3
Dobrodosao :)

mar 2015.

#4
pozdravi zenu, dobro je da je na kraju popustila :)
sandalwoodISTRAŽIVAČ

mar 2015.

#5
Pita ona mene sad tko tu koga lupa na smajlicu :D:D

mar 2015.

#6
kazi joj da se opusti i zapali jedan dzox ;)
jesamZMAJ

mar 2015.

#8
bok bok :wave:

mar 2015.

#9
Dobro nam dosao , i dobar ti je avatar ! :)

mar 2015.

#10
ona lupa tebe kao i moja mene...no vole nas ipak :D dobro doaao na :vutra: edit; hehe,iriemane ,pomislih na tebe kad sam vidio novog :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se