LEGACY
Pozz Ppl here comes D Mauie haha
50 odgovora2,347 pregleda
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#1
Evo jednog starog smokera iz mahale haha To su bili dani jbt, 1997 se pocela dobra gandjica nalaziti posvuda. Tako, godine prodjose mnoge a jedino pametno sto se uradi nakon svih tih godina to je pocetak indoor growing-a u tami i toplini vlastitog podruma :)
Puno sam se peglao po stranim forumima, cekao da mi neko odgovori a ono sve same lijencine koje ne bi iskreno rekli nista vec im krivo sto imam ljepsu biljku od njih :D
Tako da sam se danas odlucio uclaniti na vas forum, prvi put da detaljnije i pogledam sta se ovdje nalazi i iskreno - kolicina informacija i tacnost istih su me prijatno iznenadile, puno je toga korisnog ovdje.
Ah, umalo zaboravih, moj broj telefona i adresa su :D Sve u cilju anonimnosti hh
Eto brzinski introduce s moje strane, nadam se da sam dobrodosao i da cemo se fino druziti, razmijeniti iskustva i u skorije vrijeme mozda napraviti neki Balkan Joint Gathering da probamo uci u ginesovu knjigu rekorda tako sto cemo srolati joint u 6 hamer papira i splavariti po Vrbasu na njemu :lock:
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#3
hehe, hvala na dobrodoslici, evo bash spremam slike svoje biljke da pogledate jel ja to dobro, prvi mi je put da pokusavam a od tri biljke jedna je ispala zeMska, perspektivan sam za farmera ocam :D
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#4
Dobrodoaao :signs046:
I ja razmialjam o tim vutra rekordima kad se naduvam xD
'ajde da vidimo te biljke ;)
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#5
hehehe, ma nema, sve smo u rekordima :D
Bitno da je covjek opusten pa kako god.
Evo slike mozes vidjeti na ovom linku, klikni jako ovdje!
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#7
E to je vec nesto sto je malo teze objasniti preko foruma znas... heheh
Na neki nacin to je tajna soft touch ovo ono :D
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#9
Hvala, hvala.
Evo vic jedan za tebe kad si mi pozelio dobrodoslicu vec :D
Sexaju se mujo i fata par sati, niko da zavrsi... Okrenu se mujo, zapali cigaru, uzdahnu i rece :
'' a fato, nemres se ni ti nikog sjetit! '' :D
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#12
hahah
interesantno ime za travu, zato sam to odabrao, jamaica ba :D
a vic, pa moze vic :D
Otisli mujo i fata na veceru u restoran i jedu oni tamane klopu, odjednom fata : vidi me mujo ista sam svinja.
Mujo : jah, a josh si se i uflekala hahahah
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#14
Gdje mi ode onaj drot :D ne svidje joj se vic garant hahaha
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#15
hahaha...tu sam :costumed-smiley-027
Svia mi se vic ba :icon_lol:
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#16
Eh odlicno, ja se zabrinuo bezveze :D
Jedva cekam kuci da dodjem i vidim kakvo je stanje s onom mladom u pubertetu :D
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#18
Biljka napreduje odlicno, primijeti se svaki dan promjena. Nazalost, moracu je baciti ili skontati novo mjesto za nju, brat izletio nekom drugu za to pita me levat na ulici sta to imam kuci svega mi htio sam ga zasaditi pored biljke cc
Nema covjeka nema problema a kako sam ja pacifista onda cu morat sam sebe kazniti :(
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#20
Ma ne znam, mozda basta nije los izbor ili balkon nego moram pospremiti cijelu prostoriju sto sam opremao mjesecima jbg
Mada tacna je i ona, ko ne riskira njemu ni pluca ne profitiraju ne znam vidjecu veceras ima li kakvo mjesto u basti nesto nesto
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#21
Ma bolje bilo ata nego bacati. Meni bi iskreno bilo ~ao nakon toliko truda...
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#22
Pogledao sam je ravno u najdeblji chichak, primakao se i udahnuo punim plucima taj opojni miris i shvatio sam sljedece... Zao mi je kao sto kazes @Nimpha, ubiti je bilo bi sebicno i bezobrazno, ipak je to zivot, a ako neko dodje sa zeljom da je uzme sebi spremio sam im iznenadjenje :D
Oprema i box su spremljeni na sigurno da cekaju bolje sutra a biljka, heh, ona ce uzivati na balkonu pa ako je neko vidi - to je cvijet, bitno je da su roditelji dali odobrenje ostalo cu lako. jbg
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
NimphaISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#23
Toooo! :banana_dred: :b_bow::carrot::b_cyclops::b_evil::banana::b_unripe::b_stomp:
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
MauieWoowie
ISTRAŽIVAČ166 REP77%
→ Entuzijasta
MauieWoowieISTRAŽIVAČ
avg 2010.
avg 2010.#25
hahaah, na cemu je on da mi je znat, fakat tripuje opasno :D Kako primijetis ba hahaha momenti neki :D
avg 2010.
1 / 26
avg 2010.
avg 2010.