VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozz Ppl here comes D Mauie haha
LEGACY

Pozz Ppl here comes D Mauie haha

50 odgovora2,347 pregleda
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#1
Evo jednog starog smokera iz mahale haha To su bili dani jbt, 1997 se pocela dobra gandjica nalaziti posvuda. Tako, godine prodjose mnoge a jedino pametno sto se uradi nakon svih tih godina to je pocetak indoor growing-a u tami i toplini vlastitog podruma :) Puno sam se peglao po stranim forumima, cekao da mi neko odgovori a ono sve same lijencine koje ne bi iskreno rekli nista vec im krivo sto imam ljepsu biljku od njih :D Tako da sam se danas odlucio uclaniti na vas forum, prvi put da detaljnije i pogledam sta se ovdje nalazi i iskreno - kolicina informacija i tacnost istih su me prijatno iznenadile, puno je toga korisnog ovdje. Ah, umalo zaboravih, moj broj telefona i adresa su :D Sve u cilju anonimnosti hh Eto brzinski introduce s moje strane, nadam se da sam dobrodosao i da cemo se fino druziti, razmijeniti iskustva i u skorije vrijeme mozda napraviti neki Balkan Joint Gathering da probamo uci u ginesovu knjigu rekorda tako sto cemo srolati joint u 6 hamer papira i splavariti po Vrbasu na njemu :lock:
Z&NZMAJ

avg 2010.

#2
:icon_lol: :signs046: :leafblunt:
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#3
hehe, hvala na dobrodoslici, evo bash spremam slike svoje biljke da pogledate jel ja to dobro, prvi mi je put da pokusavam a od tri biljke jedna je ispala zeMska, perspektivan sam za farmera ocam :D
NimphaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#4
Dobrodoaao :signs046: I ja razmialjam o tim vutra rekordima kad se naduvam xD 'ajde da vidimo te biljke ;)
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#5
hehehe, ma nema, sve smo u rekordima :D Bitno da je covjek opusten pa kako god. Evo slike mozes vidjeti na ovom linku, klikni jako ovdje!
NimphaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#6
hahaha...a ata se desi kada malo slabije kliknea? xD
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#7
E to je vec nesto sto je malo teze objasniti preko foruma znas... heheh Na neki nacin to je tajna soft touch ovo ono :D

avg 2010.

#8
:signs046:
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#9
Hvala, hvala. Evo vic jedan za tebe kad si mi pozelio dobrodoslicu vec :D Sexaju se mujo i fata par sati, niko da zavrsi... Okrenu se mujo, zapali cigaru, uzdahnu i rece : '' a fato, nemres se ni ti nikog sjetit! '' :D
NimphaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#10
hou i ja vic :D `to baa taj nick?:icon_lol:
MeskalitoLEGENDA

avg 2010.

#11
Aloha Maui
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#12
hahah interesantno ime za travu, zato sam to odabrao, jamaica ba :D a vic, pa moze vic :D Otisli mujo i fata na veceru u restoran i jedu oni tamane klopu, odjednom fata : vidi me mujo ista sam svinja. Mujo : jah, a josh si se i uflekala hahahah
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#13
helou Meskalito, sta mai, 'oa i ti vic :D
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#14
Gdje mi ode onaj drot :D ne svidje joj se vic garant hahaha
NimphaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#15
hahaha...tu sam :costumed-smiley-027 Svia mi se vic ba :icon_lol:
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#16
Eh odlicno, ja se zabrinuo bezveze :D Jedva cekam kuci da dodjem i vidim kakvo je stanje s onom mladom u pubertetu :D
NimphaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#17
hehehe, hajde pa javljaj :icon_smile:
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#18
Biljka napreduje odlicno, primijeti se svaki dan promjena. Nazalost, moracu je baciti ili skontati novo mjesto za nju, brat izletio nekom drugu za to pita me levat na ulici sta to imam kuci svega mi htio sam ga zasaditi pored biljke cc Nema covjeka nema problema a kako sam ja pacifista onda cu morat sam sebe kazniti :(
NimphaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#19
Nemoj bacati! `teta... :( Radije skontaj novo mjesto.
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#20
Ma ne znam, mozda basta nije los izbor ili balkon nego moram pospremiti cijelu prostoriju sto sam opremao mjesecima jbg Mada tacna je i ona, ko ne riskira njemu ni pluca ne profitiraju ne znam vidjecu veceras ima li kakvo mjesto u basti nesto nesto
NimphaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#21
Ma bolje bilo ata nego bacati. Meni bi iskreno bilo ~ao nakon toliko truda...
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#22
Pogledao sam je ravno u najdeblji chichak, primakao se i udahnuo punim plucima taj opojni miris i shvatio sam sljedece... Zao mi je kao sto kazes @Nimpha, ubiti je bilo bi sebicno i bezobrazno, ipak je to zivot, a ako neko dodje sa zeljom da je uzme sebi spremio sam im iznenadjenje :D Oprema i box su spremljeni na sigurno da cekaju bolje sutra a biljka, heh, ona ce uzivati na balkonu pa ako je neko vidi - to je cvijet, bitno je da su roditelji dali odobrenje ostalo cu lako. jbg
NimphaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#23
Toooo! :banana_dred: :b_bow::carrot::b_cyclops::b_evil::banana::b_unripe::b_stomp:
NimphaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#24
Ovaj zadnji narand~asti malo odudara... xD
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#25
hahaah, na cemu je on da mi je znat, fakat tripuje opasno :D Kako primijetis ba hahaha momenti neki :D
NimphaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#26
hahahaha...spomenuh ti neke tripove :p

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se