VUTRA
ForumZajednicaKo ste?bok
LEGACY

bok

16 odgovora1,421 pregleda

sep 2008.

#1
dobih link od frenda, ini mi se oke forum pa rekoh da se registriram. pozdrav svima :D zg, 20, puaim od trinaeste, lake droge ftw, aaa je uvijek poluprazna, najdra~a boja crna. to je to, zasad.
elephant0rAMBASADOR

sep 2008.

#2
nisi valjda i emo? :))
LucidDreamAMBASADOR

sep 2008.

#3
Dobrodoshao... We dont like EMO... :)
neo_81ISTRAŽIVAČ

sep 2008.

#4
dajte ljudi no judgement ;)))) dobrodoshal ;)
FrulaENTUZIJASTA

sep 2008.

#5
a zake si ti takav pesimist? dobrodoso
BrenerPOZNAVALAC

sep 2008.

#6
Dobrodosao kolega. I meni je casa poluprazna :) btw jel slusas mozda my dying bride?

sep 2008.

#7
lol nisam emo, ne sluaam my dying bride nisam pesimist realist sam i volim crnu boju. volim i crvenu.
Kurblaj KanAMBASADOR

sep 2008.

#8
Ja volim my dying bride tu i tamo dobar death doom E da i pozdrav momak
neo_81ISTRAŽIVAČ

sep 2008.

#9
volim plavu shto je slichna crvenoj ;)) daltonist ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se