VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav
LEGACY

Pozdrav

24 odgovora1,239 pregleda
blazehehehehehISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#1
Eto i mene..puaim od 7. razreda to je zna i sad 7 godina... AJ LAV GANJA AAAAAAAAAAAAAAAA uf ova je dobra
FlegyPOZNAVALAC

dec 2008.

#2
pozdrav i dobro doso :bong7bp: mogo si malo vise napisat o sebi al bitno je da si se javio hehe p.s: upusio sam se jer niko nije htjeo pomoci pa sam sve moro sam :bong7bp: :bong7bp:
TarkiPOZNAVALAC

dec 2008.

#3
Ha zovi frende kad trebas pomoc, zovi :D
blazehehehehehISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#4
hvala hvala zasad je ok kad bude stislo hahahaa javit cu se XD a ovaj sto pusi sam a niko nece pomoc kak nece kad ni nepita ja rado pomazem ljudima hahahaha :sick:
Red WeedENTUZIJASTA

dec 2008.

#5
vozdra.... hmmm.... pred ban???
LedoENTUZIJASTA

dec 2008.

#6
Jaoj, pa nije me bilo sto godina... Treba sad procitat sve postove. Al kolko vidim sve su standardni tekstopisci:-) Nije me bilo iz osobnih razloga. pozz cijeloj ekipi s foruma....
blazehehehehehISTRAŽIVAČ

dec 2008.

#7
i tebi xD :)

dec 2008.

#8
vozdra... Imam 18, a poceo sam sa konzumiranjem pre neke 2. godine. Sta reci?! Osim da obozavam da purnjam ganu, uff samo kad osjetim taj miris... Uopate ne pijem alhohol, niti pusim cigarete. Sluaam rap (2 pac, ice cube, snoop dogg>

dec 2008.

#9
valjda ima nesto vise u zivotu osim varenja i kompa

dec 2008.

#10
play station:icon_lol:
elephant0rAMBASADOR

dec 2008.

#11
+ pica i eto sve sta treba uz gore vec navedeno :D

dec 2008.

#12
au sve vegeterijanci samo trava a neko meso toplo :tovarenje_banana:
FlegyPOZNAVALAC

dec 2008.

#13
dobro doso rodak... p.s: ovaj je dosta slican meni hehe :respect:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se