LEGACY
Lijep pozdrav iz Bugarske
30 odgovora1,670 pregleda
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
#34POZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#1
Bok, zdravo, sellam svima :sun2:
Frendovi me zovu marinkis. Ja sam iz Bugarske. Valjda bit u naj
udniji koristnik na ovom forumu zbog razloga oko kog sam naaao ovaj forum. Vutru sam po
eo duvat kada sam bio u 6. razredu. Kada sam bio u 10.razredu po
eo sam se baviti hrvatskim jezikom te pokuaavajui da spojim moju ljubav prema hrvatskom jeziku s ljubavi prema uzgoju kanabisa naaao sam ovaj
udan forum.
Imam 7 godina iskustvo u outdoor-u te sam ove godine (jer tek sada imam uvjete) po
eo s indoor-om. Rado bih se dru~io s growerima iz bivae juge da bi poboljaali urod i meunarodnu suradnju:email:
Lijep pozdrav svima
EXARP
POZNAVALAC1.275 REP75%
→ Ambasador
EXARPPOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#2
Dobro nam doaa care :sun2:
Neka se budovi maste :bong7bp:
:vb_wave::signs046::respect:
Silent Bob
POZNAVALAC1.323 REP80%
→ Ambasador
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2009.
jan 2009.#4
Ja ka~em jednu dr~avu na primjer Bugarska a vi sad meni recite zaato sam ja baa tu dr~avu rekao. I to je smjeano!
Ina
e dobrodoaao i definitivno si jedinstven, kak to da si hrvatski jezik po
eo prou
avat?
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
krasta-zg
POZNAVALAC837 REP26%
→ Ambasador
Ledo
ENTUZIJASTA572 REP93%
→ Poznavalac
LedoENTUZIJASTA
jan 2009.
jan 2009.#7
Dobro doso druze, ti si onda vec dip.ing. hehe
ja sam u 6.razredu jos sviro tamburu i violinu:-)
ultra'90
ENTUZIJASTA281 REP20%
→ Poznavalac
0 REP0%
→ Istraživač
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
#34POZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#10
Ma preci su mi bili iz Hrvatske ( bar mi je ovako djed velio kada sam bio mali). Kada sam se po
eo baviti tim jezikom ve sam znao ruski, njema
ki i engleski pa mi palo napamjet da nau
im i joa neki jezik:icon_lol:
btw `amane ne ku~im ti baa ono zaato je to smjeano...
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2009.
jan 2009.#12
Mah zanemari moje izjave koje ne razumijea, slabo to tko razumije:dog_walk2:
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
Brener
POZNAVALAC760 REP18%
→ Ambasador
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
FlegyPOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#15
dobro doso,mislim da cemo mi vise uciti od tebe nego ti od nas ipak si ti vec doktoriro vutru :sun2: .... nisam znao da i u Bugarskoj ima nasih ljudi na vutrri :)
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
#34POZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#16
Ma imam i ja joa u
iti pogotovo ato se indoor-a ti
e. Naravno ima i kod nas ljubitelja naae omiljene biljke ali je situacija potpuno druga
ija...nema kod nas "aiptarke", growera je puno manje (gotovo ih nema) a kvalitetna trava posle listopada sva ide u Gr
koj zbog naaih mafijaaa koji vladaju zemlju. Ali najvea razlika izmeu Bugarske i zemalja bivae Juge je da je kod nas pokret za dekriminalizaciju puno slabiji. Nemate pojma kako sam se obradovao kada sam video koliko ljudi ima na ovom forumu i koliko od njih ne vjeruju da biljka postaje potentnija kada ju gnojia mlijekom kao ato je na forumu bugarskog pokreta za dekriminalizaciju. S obzirom na to svaka
ast svim informiranim i educiranim forumaaima (i onima koji koriste google pre stavljanja glupih pitanja).
jan 2009.
1 / 16
jan 2009.
jan 2009.