LEGACY
Ja sam ovdje novi
18 odgovora1,866 pregleda
24 REP48%
→ Istraživač
dec 2006.
dec 2006.#1
Ja sam ovdje novi. Poèeo sam uzgajati Wutru prije kojih dva tjedna. Zasada ide dobro, poželite mi sreæu.
0 REP0%
→ Istraživač
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#3
Prvo Dobro Dosao i zelim ti da steknes znanje a ne srecu u gajenju (ovo kaze neznalica-kakva ironija)
Mislim da ce ti trebati ovaj forum koji ima neka mala pravila da bi se svi lakse snalazili i da ne dolazi do zabune pa bi ti valjalo da procitas Pravilnik koji imas kod mene u potpisu ili skroluj stranicu na gore pa ces ga naci...
Pokusaj da uskladis pitanja sa temama i mestom gde pripadaju...to sto si nov znaci da bi trebao ovo pisati u Kako ste nas nasli ili Sve i svasta
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#5
Sretno i ne zaboravi na najva~nije pravilo - NIKOME, ALI BA` NIKOME NE SPOMINJI DA SADI`!
btw - dobro doaao i sretno! :)
P.P.
POZNAVALAC618 REP2%
→ Ambasador
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
kanehbosemAMBASADOR
dec 2006.
dec 2006.#7
sretno brate.
što se tièe gajenja....nemoj da te moramo savjetovat kak to niko nezna (pa èak ni ti)
spike o super staarcima,frendovima i tak to, sve je to ok,
ustvari sretno, i pazi se,
p.s. fumati je jedno
al gajiti pa fumati, to je ...nešto drugo
;)
tu poèinješ shvaæati kanabis kulturu i progon kulture,
iskreno se nadam da ti ovo ima smisla, zapravo ne samo tebi, veæ i dosta njih drugih
SREEEETNO
24 REP48%
→ Istraživač
dec 2006.
dec 2006.#8
Hvala vam svima i obecajem da cu od sada nadalje prilagodjvati postove temama ili... teme postovima... ili... ma uglavnom thanx
dec 2006.
1 / 10
dec 2006.
dec 2006.