LEGACY
Evo malo i o meni :D
14 odgovora769 pregleda
Dollarrs
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
DollarrsISTRAŽIVAČ
nov 2012.
nov 2012.#2
14. Bez ponude/potra~nje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama joa uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt odr~ali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tra~iti prodaju ili razmenu bilo
ega ato je ilegalno u bar jednoj od dr~ava bivae Jugoslavije, po
evai od semenki Marihuane pa do Marihuane ve spremne za konzumiranje.
Skreemo vam pa~nju da je strogo zabranjeno obraati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uklju
ujui i Marihuanu) i ukoliko tako neato uradite mo~ete i najverovatnije ete biti trajno banovani.
Takoer diskusije o razmjenama ili poailjkama nisu dozvoljene da se vide na vutra chatu ili forumu (bila to vutra, sjeme ili najobi
nija lampa ili reflektor, pa
ak i termometar), smatra se potra~njom ili ponudom. Dok same diskusije i razgovor o opremi i growanju nee biti tretirane kao loae djelo.
Portgas
ENTUZIJASTA210 REP3%
→ Poznavalac
PortgasENTUZIJASTA
nov 2012.
nov 2012.#4
Ja se duboko izvinjavam ako sam prekrsio pravilnik.
Po mom misljenju sam krivo kaznjen jer nisam nudio nikakvu ilegalnu robu niti je trazio po forumu ili preko privatnih poruka. Pito sam imal ko u BiH kakvih sjemenki a te sjemenke nisu ilegalne (ne sadrze u sebi THC te se ne mogu koristiti kao "narkotik"), cak sto vise recimo mogu se kupiti kao hrana za papagaje u velikim kolicinama u zoo radnjama, postoje ljudi koji skupljaju sjeme raznih biljaka kao hobby, da bi zemlju ucinio plodnijom,... cak sto vise, ispravite me ako grijesim ali ovdje na forumu sam citao da biljka nije ilegalna dok ne dostigne visinu od 5cm.
Zakon kaze:
(6) Ko neovlaaeno pravi, nabavlja, poseduje ili daje na upotrebu opremu, materijal ili supstance za koje zna da su namenjene za proizvodnju opojnih droga,
kaznie se zatvorom od aest meseci do pet godina.
Po toj logici ispade da je cijeli onaj topic o razmjeni i prodaji growboxa zabranjen i da se treba ukloniti jer se tu prodaju i razmjenjuju stvari koje sluze za uzgoj "opojnih droga". Vjerovatno ces mi sada reci da se to koristi za uzgoj i papricica, paradajza i slicnih stvari, i slazem se sa tobom ali i ja sam samo pitao ima li ko kakvih sjemenki a ne sa namjerom da ih odma idem saditi i slicno.
Mislim da sam samo trebao bit upozoren da ni to ne smijem pisati po forumu i nebi se vise nikada dogodilo no mozda i nisam u pravu, u tom slucaju jos jednom se izvinjavam i nece se ponoviti :) nije mi cilj pametovati i svadjati se nego jednostavno mi nije bas najjasnije.
LP
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
nov 2012.
nov 2012.#5
posto semenke po tebi nisu ilegalne, zasto ne otvoris seed-bank shop tu gde zivis, imao bi dosta musterija sa foruma, aj razmisli i preispitaj jos jednom to da li jesu ili nisu, ne mesaj hranu za papagaje i industrijsku konoplju
* * *
inace, upozoren si, infrakcija istice za mesec dana, dakle, nije trajna nego prolazna, citaj sta pise, pravilnik foruma kaze:
Marihuana u ex-YU zemljama joa uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt odr~ali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tra~iti prodaju ili razmenu bilo
ega ato je ilegalno u bar jednoj od dr~ava bivae Jugoslavije, po
evai od semenki Marihuane pa do Marihuane ve spremne za konzumiranje.
dite_splita
AMBASADOR3.830 REP67%
→ Legenda
nov 2012.
1 / 8
nov 2012.
jan 2013.