LEGACY
alo ekipa
18 odgovora1,369 pregleda
28 REP56%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#1
ja sam dnb dj i producent iz Splita zvan Implant...
pusim dim vec godinama i razlog zasto sam dosa je da naucim kako doma to uzgojit jer je postalo vec previse skupo za rijesit
znam za ovaj forum vec duze al sam bia prenadimljen da se registriram i uvik bi zaboravia :D
eto pozdrav iz zadimljenog Splita :cool44:
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jan 2009.
jan 2009.#2
Dobrodoaao
Sve ato ti treba da nau
ia je dostupno mo~da malo raatrkano ali skontat ea se
Sretan ti grow
28 REP56%
→ Istraživač
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2009.
jan 2009.#6
Sad svi splicani znaju da DJ implant namjerava da uzgaja.
:hehe:
Ili bar ovi sto su na forumu. Hehe salim se dobrodosa
SuperAngel
POZNAVALAC1.434 REP93%
→ Ambasador
SuperAngelPOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#8
Hehehe fora, cini mi se da si puatal u Mo
vari nekad davno right?
1. pravilo:
uvaj identitet (javi se adminu za pomo
da te preimenuje ili neato sli
no)
:icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen:
28 REP56%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#10
pomislia sam na to i zahvaljujem na vasoj zabrinutosti...al ako me nisu skupili jos sa facebook-a i myspace-a onda nisam siguran ni da ce odavde
i da pusta sam u mocvari :D
jan 2009.
1 / 10
jan 2009.
jan 2009.