LEGACY
Pozdrav :)
16 odgovora663 pregleda
PartyBanana
AMBASADOR2.057 REP16%
→ Legenda
PartyBananaAMBASADOR
apr 2015.
apr 2015.#1
Pozdrav,
Za forum znam vec cca. 5 godina, uzgajam biljke isto tolko. Ove godine radim prvi indoor, pa sam se odlucio registrirati da vodim dnevnik i da razmjenjujemo savjete oko uzgoja. :spliff:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
apr 2015.
1 / 9
apr 2015.
apr 2015.