VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav :)
LEGACY

Pozdrav :)

16 odgovora663 pregleda
PartyBananaAMBASADOR

apr 2015.

#1
Pozdrav, Za forum znam vec cca. 5 godina, uzgajam biljke isto tolko. Ove godine radim prvi indoor, pa sam se odlucio registrirati da vodim dnevnik i da razmjenjujemo savjete oko uzgoja. :spliff:
StipeZMAJ

apr 2015.

#2
Dobrodosao :)

apr 2015.

#3
Dobrodosao na forum !
t@maraZMAJ

apr 2015.

#4
Dobrodoaao na :vutra:

apr 2015.

#5
:mario:::skot:::banana123:
TarzanZMAJ

apr 2015.

#7
dobrodosao na forum

apr 2015.

#8
dobro doaao na :vutra:

apr 2015.

#9
samo napred...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se