VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav raja
LEGACY

Pozdrav raja

57 odgovora2,144 pregleda

apr 2013.

#1
kako ste , sta ima ? :D

apr 2013.

#2
ima ima
DJFlyHighLEGENDA

apr 2013.

#3
evo doma ja , sta ima kod tebe?? bilo je i vrijeme da je netko otvorio pravu temu... vec 2 mjeseca nitko pametan nije otvorio neku dobru temu i neka je sada :D peace out !

apr 2013.

#4
hehe' ma evo dobro je , ne zalim se ;) , kontam otpocet' sa grow-om , imam dobar sajt i tako , kako je kod vas ? jesam li zakasnio sto se tice sijanja ? :) peace brO' !
MornarPopajENTUZIJASTA

apr 2013.

#5
pozdrav, nisi zakasnio ali posadi sto pre :D ja sam od cetvrtka poceo sadit na vise mjesta i danas sam zavrsio, sada cekam da krenu rasti :) :rasta1:
CreativeLEGENDA

apr 2013.

#6
:signs046: nisi zakasno ni malo ....prvo malo skontaj kao i sto treba pa onda posadi imas fore jos , samo polako ;)

apr 2013.

#7
:signs046:

apr 2013.

#8
ee hvala vam raja , ma otprilike znam sta trebam ono , dan-noc sam istrazivao po ovom forumu sto se kaze " ucio znanje " kako ste danas ?

apr 2013.

#9
punog stomaka ;)

apr 2013.

#10
ahhaha @PowerSeed car si ;) , evo zelio bih opet da pitam koja je bolja metoda LST ili HST kod outdoor-a ?

apr 2013.

#11
buraz, od volje ti, zavisi od okruzenja, uslova, okolnosti... uostalom, u outdooru ne moras ni jedan trening, a mozes i prvo hst pa lst, prezivece ;)

apr 2013.

#12
brate mnogo hvala ;) , jesi ti sta zasadio ? xd. kod mene ti je ovako znaci , biljcice rastu u sumi svaki dan imaju 7h+ , imaju zalijevanje kap ko kap ono pravo navodjanjavanje imaju . :D jos nezz kakvo gnjoivo da koristim ? :/ , moze pomoc ?

apr 2013.

#13
niti znam gde zivis niti do kakvih gnojiva mozes doci, potrazi temu o gnojivima na forumu pa vidi sta ti najvise odgovara, nadji neko tecno za vegetaciju ako bude kilavila, posle neko za cvetanje... nema potrebe zuriti, pogotovo ako u vegetaciji sve dobro ide

apr 2013.

#14
ok , hvala ti brate ;) , ma nije meni frka za gnjoiva , to uvjek mogu naci ;) , cuo sam da je za gnjoidbu dobar izmet golubova,nekih ptica i toga , a i procitao sam malo o tome :D , moze neko vase misljenje ? inace zivim u BIH . peace brO'
MornarPopajENTUZIJASTA

apr 2013.

#15
da, to je mnogo dobro to cu i ja mozda da uradim ;) a i ja sam iz BIH :D Pozdrav!

apr 2013.

#16
e raja, samo da spomenem da ste u temi: Ko ste i kako ste nas naali? :) sto je najgore ispada da sam ja zapoceo celu pricu svojim prvim odgovorom :rofl:
rKj420ZMAJ

apr 2013.

#17
:signs046:

apr 2013.

#18
ma samo neka se prica brate :D hehe koji grad vutricaaa ? :D Ja sam iz Kaknja :P
MornarPopajENTUZIJASTA

apr 2013.

#19
ja Teslic :P daleko smo :D

apr 2013.

#20
ajd razmenite jos i adrese ovako javno kao da nemate privatne poruke :ohno:
MornarPopajENTUZIJASTA

apr 2013.

#21
evo i to cemo :D zezam se brate, evo ja mislim da je to, to, necemo vise :D weeDoNN ako trebadnes nesto javi se u privatne por. :D pzdrav! :)

apr 2013.

#22
okk brate , hvala ti ;) , ma kakve adrese nista to ba ;) , evo dns. sam dobio robu iz Sarajeva od jarana , znas koja roba brate ,!!! aaa' :D , imal' sta kod vas ? :D " `ta je u stvari tvoj san, osim da duvaa ceo dan? " HAHAHAH' peace brO'
roowerPOZNAVALAC

maj 2013.

#23
Dzez ba,, :signs046:

maj 2013.

#24
Aloha :sand_play:
BiohemicarISTRAŽIVAČ

maj 2013.

#25
Welcome, uzivaj na forumu. Nisi zakasnio sa sadjenjem i ja sam sad poceo tako da... ;) Otvori dnevnik pa da malo to pratimo.. Sretno !!!!
Naduvani_ZekoENTUZIJASTA

maj 2013.

#26
Ma nema nista.Vrucina,komarci i pun grad zgodnih zena......

maj 2013.

#27
hehe' pun grad zgodnih zena ? :D , HAHAHA' ... Biohemicar budem otvorio dnevnik uskoro :dada samo da jos poradim malo na sajtu , jer mi biljcice nemaju dovoljno svjetlosti :icon_cry: , ali rijesicemo mi to ;) , ... za grow, ovako sam uradio sa zemljistem , ocistio sam zemljiste tj. iskopao rupe duboke 20-ak cm i siroke 1m x 1.5m, dole sam " prostrijeo " najlon radi vode , stavio sam jedno 5-7 cm luga (da zadrzava vlagu), stavio sam ciste prosijane zemlje 10-ak cm , a na vrh sam stavio prirodni humus + stiropor 5 cm , otprilike :) , msilim da sa spoji se izravna. ehhh sad ocekujem , pohvale,komentare,kritike ? peace brO'

maj 2013.

#28
daj pojasni ovo oko najlona, sta radi vode, da zadrzava vodu... ti pravis bazen... gde ce koren, dao si mu 20cm

maj 2013.

#29
Najlon je tu samo radi zadrzavanja vlage , on se moze vaditi :D , misli da je malo 20 cm ? :icon_neutral:
-WhiteWidoW-ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#30
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se