LEGACY
Pozdrav raja
57 odgovora2,144 pregleda
16 REP32%
→ Istraživač
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
apr 2013.
apr 2013.#3
evo doma ja , sta ima kod tebe??
bilo je i vrijeme da je netko otvorio pravu temu... vec 2 mjeseca nitko pametan nije otvorio neku dobru temu i neka je sada :D
peace out !
48 REP96%
→ Istraživač
apr 2013.
apr 2013.#4
hehe' ma evo dobro je , ne zalim se ;) , kontam otpocet' sa grow-om , imam dobar sajt i tako , kako je kod vas ? jesam li zakasnio sto se tice sijanja ? :)
peace brO' !
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
MornarPopajENTUZIJASTA
apr 2013.
apr 2013.#5
pozdrav, nisi zakasnio ali posadi sto pre :D ja sam od cetvrtka poceo sadit na vise mjesta i danas sam zavrsio, sada cekam da krenu rasti :)
:rasta1:
Creative
LEGENDA14.039 REP90%
→ Zmaj
CreativeLEGENDA
apr 2013.
apr 2013.#6
:signs046: nisi zakasno ni malo ....prvo malo skontaj kao i sto treba pa onda posadi imas fore jos , samo polako ;)
48 REP96%
→ Istraživač
apr 2013.
apr 2013.#8
ee hvala vam raja , ma otprilike znam sta trebam ono , dan-noc sam istrazivao po ovom forumu sto se kaze " ucio znanje " kako ste danas ?
48 REP96%
→ Istraživač
apr 2013.
apr 2013.#10
ahhaha @PowerSeed car si ;) , evo zelio bih opet da pitam koja je bolja metoda LST ili HST kod outdoor-a ?
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#11
buraz, od volje ti, zavisi od okruzenja, uslova, okolnosti... uostalom, u outdooru ne moras ni jedan trening, a mozes i prvo hst pa lst, prezivece ;)
48 REP96%
→ Istraživač
apr 2013.
apr 2013.#12
brate mnogo hvala ;) , jesi ti sta zasadio ? xd. kod mene ti je ovako znaci , biljcice rastu u sumi svaki dan imaju 7h+ , imaju zalijevanje kap ko kap ono pravo navodjanjavanje imaju . :D jos nezz kakvo gnjoivo da koristim ? :/ , moze pomoc ?
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#13
niti znam gde zivis niti do kakvih gnojiva mozes doci, potrazi temu o gnojivima na forumu pa vidi sta ti najvise odgovara, nadji neko tecno za vegetaciju ako bude kilavila, posle neko za cvetanje... nema potrebe zuriti, pogotovo ako u vegetaciji sve dobro ide
48 REP96%
→ Istraživač
apr 2013.
apr 2013.#14
ok , hvala ti brate ;) , ma nije meni frka za gnjoiva , to uvjek mogu naci ;) , cuo sam da je za gnjoidbu dobar izmet golubova,nekih ptica i toga , a i procitao sam malo o tome :D , moze neko vase misljenje ? inace zivim u BIH .
peace brO'
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
MornarPopajENTUZIJASTA
apr 2013.
apr 2013.#15
da, to je mnogo dobro to cu i ja mozda da uradim ;) a i ja sam iz BIH :D
Pozdrav!
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#16
e raja, samo da spomenem da ste u temi: Ko ste i kako ste nas naali? :)
sto je najgore ispada da sam ja zapoceo celu pricu svojim prvim odgovorom :rofl:
48 REP96%
→ Istraživač
apr 2013.
apr 2013.#18
ma samo neka se prica brate :D hehe koji grad vutricaaa ? :D Ja sam iz Kaknja :P
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
apr 2013.
apr 2013.#20
ajd razmenite jos i adrese ovako javno kao da nemate privatne poruke :ohno:
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
MornarPopajENTUZIJASTA
apr 2013.
apr 2013.#21
evo i to cemo :D zezam se brate, evo ja mislim da je to, to, necemo vise :D
weeDoNN ako trebadnes nesto javi se u privatne por. :D
pzdrav! :)
48 REP96%
→ Istraživač
apr 2013.
apr 2013.#22
okk brate , hvala ti ;) , ma kakve adrese nista to ba ;) , evo dns. sam dobio robu iz Sarajeva od jarana , znas koja roba brate ,!!! aaa' :D , imal' sta kod vas ? :D
" `ta je u stvari tvoj san, osim da duvaa ceo dan? " HAHAHAH'
peace brO'
Biohemicar
ISTRAŽIVAČ100 REP33%
→ Entuzijasta
BiohemicarISTRAŽIVAČ
maj 2013.
maj 2013.#25
Welcome, uzivaj na forumu.
Nisi zakasnio sa sadjenjem i ja sam sad poceo tako da... ;)
Otvori dnevnik pa da malo to pratimo.. Sretno !!!!
Naduvani_Zeko
ENTUZIJASTA249 REP12%
→ Poznavalac
Naduvani_ZekoENTUZIJASTA
maj 2013.
maj 2013.#26
Ma nema nista.Vrucina,komarci i pun grad zgodnih zena......
48 REP96%
→ Istraživač
maj 2013.
maj 2013.#27
hehe' pun grad zgodnih zena ? :D , HAHAHA' ... Biohemicar budem otvorio dnevnik uskoro :dada samo da jos poradim malo na sajtu , jer mi biljcice nemaju dovoljno svjetlosti :icon_cry: , ali rijesicemo mi to ;) , ... za grow, ovako sam uradio sa zemljistem , ocistio sam zemljiste tj. iskopao rupe duboke 20-ak cm i siroke 1m x 1.5m, dole sam " prostrijeo " najlon radi vode , stavio sam jedno 5-7 cm luga (da zadrzava vlagu), stavio sam ciste prosijane zemlje 10-ak cm , a na vrh sam stavio prirodni humus + stiropor 5 cm , otprilike :) , msilim da sa spoji se izravna. ehhh sad ocekujem , pohvale,komentare,kritike ?
peace brO'
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
maj 2013.
maj 2013.#28
daj pojasni ovo oko najlona, sta radi vode, da zadrzava vodu... ti pravis bazen... gde ce koren, dao si mu 20cm
48 REP96%
→ Istraživač
maj 2013.
maj 2013.#29
Najlon je tu samo radi zadrzavanja vlage , on se moze vaditi :D , misli da je malo 20 cm ? :icon_neutral:
-WhiteWidoW-
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
apr 2013.
1 / 30
apr 2013.
sep 2013.