LEGACY
pozdrav iz beograda :)
18 odgovora1,289 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#1
pozdrav svima !!! u pocetku moram da kazem da mi je bash drago sto sam nasao ovaj forum i drago mi je sto cu sada upoznati sve vishe i vishe ljudi koji vole duvati travu :)
nashao sam vas preko googla tako sto sam ukucao " koje su posledice marihuane " ( inace bio sam se smorio , pa reko da vidim sta se desava kad se naduvam :))) ) i tako evo me sad ovde :)
prvih 2-3 puta kad sam pusio travu , NISAM ZNAO DA JE TO BILA TRAVA :)
inace evo , sad ce 2 i po godine kako se zanimam travom . travu pushim zato sto me opusta , prija mi , i uvek imam inspiracuju za stvari koje radim .
bavim se muzikom , repujem , pisem textove ( i tu trava zna dosta da pomogne :)) )
po prirodi sam budala , tako da kad nesto lupim nemojte da se cudite :)
to je nesto ukratko o meni , ako nesto nekog zanima neka slobodno pita ;)))
uzivajte...!
PEACE AND RESPECT :smoke18:
10 REP20%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#2
pozdrav svima imam jedno pitanje!imam biljku vani posadenu narasla mi je blizu 4 metra i zanima me koliko ce biti na njoj!!star je oko 4 mj.
10 REP20%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#3
mi smo raperi iz sl.broda...mi isto volimo pusit drogu,ali za skladanje nam treba MALO SVEGA,pozdrav iz slavonskog broda
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
0 REP0%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#5
Brate , ja ne znam , il si mnogo naduvan pa si promasio temu ili si dovoljno lud da omasis temu ???
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
skoro_normalna
ENTUZIJASTA315 REP29%
→ Poznavalac
skoro_normalna
ENTUZIJASTA315 REP29%
→ Poznavalac
skoro_normalnaENTUZIJASTA
avg 2009.
avg 2009.#9
molim;) a valjda vas je vise..ili sam krivo skontala..ajd koda je bitno..haha
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
avg 2009.
avg 2009.#10
Treba vam da, zdravog razuma, i to ne malo nego extra puno. :ohno:
avg 2009.
1 / 10
avg 2009.
avg 2009.