VUTRA
ForumZajednicaKo ste?aloo drugari
LEGACY

aloo drugari

22 odgovora1,027 pregleda
Mr. HedaraaPOZNAVALAC

feb 2011.

#1
Eo da se i ja prikljucim ovoj divnoj skupini ljudi.. :) vidim da ovdje mogu doc do svega sto me zanima, tako da ne odlazim odavde :) Ugl. ubrzo pocinju radovi, pa do tad svako dobro i ~ivi bili :DD POZDRAV!!!
SekachAMBASADOR

feb 2011.

#2
Nesto puno ljudi doslo danas... :P Dobrodosao u nasu malu zajednicu...osjecaj se kao kod kuce... =)
MeskalitoLEGENDA

feb 2011.

#3
Welcome
SiDAMBASADOR

feb 2011.

#4
dobro nam doaao u~ivaj! :thumb:
PunxerENTUZIJASTA

feb 2011.

#5
Dobrodosao! :icon_lol:

feb 2011.

#6
Dobrodoaao! :-)
zuz1AMBASADOR

feb 2011.

#7
dobrodoaao Mr. Hedaraa :)

feb 2011.

#8
welcome!!!!!!

feb 2011.

#9
Evo da se i ja pridru~im dobrodoalici! Pa dobro nam doao!
HighBadgerPOZNAVALAC

feb 2011.

#10
:wave:
PicVajZPOZNAVALAC

feb 2011.

#11
Pozdrav :)
GreenRyderLEGENDA

feb 2011.

#12
......dobrodosao......=))))

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se