LEGACY
aloo drugari
22 odgovora1,027 pregleda
Mr. Hedaraa
POZNAVALAC851 REP28%
→ Ambasador
Mr. HedaraaPOZNAVALAC
feb 2011.
feb 2011.#1
Eo da se i ja prikljucim ovoj divnoj skupini ljudi.. :)
vidim da ovdje mogu doc do svega sto me zanima, tako da ne odlazim odavde :)
Ugl. ubrzo pocinju radovi, pa do tad svako dobro i ~ivi bili :DD
POZDRAV!!!
iSensation
ZMAJ21.472 REP
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
HighBadger
POZNAVALAC693 REP10%
→ Ambasador
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
feb 2011.
1 / 12
feb 2011.
feb 2011.