VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozdrav braco !
LEGACY

pozdrav braco !

14 odgovora840 pregleda

jun 2012.

#1
Pozdrav svima,dakle poceo sam pusiti sa 16 godina koji mi je naravno lega ponudio i naposljetku sam sretan sto sam i saznao za ovako nesto i sto imam pravi pogled na to sve nego kakav bi imao da nisam probao to iskustvo ,ovaj sajt sam uocio prije 2-3 godine ali se jos tad nisam snalazio niti razumio u ovu bozanstvenu biljku,do proslog ljeta dok nisam probao svoj prvi grow koji je zacudom naravno nestao nakon mozda 3 mjeseca znoja i kopriva i svacega je tu bilo ali fala bogu nije mi nestalo u zadnjoj fazi jel bi tek pozalio B) ove godine tj.ovo ljeto mislim se potruditi i odraditi posteni jedan grow koi cu zaista i moc probati i uzivati u dimu :)) pozdrav ekipa ! :D

jun 2012.

#2
[bez sadržaja]

jun 2012.

#3
pozdrav lega,pozdravi Slavoniju:bananica:b_woot::b_bow::carrot::b_cowboy::tovarenje_banana::b_cyclops::hehe::b_evil::b_hop::banana::banana_rasta::lock::b_splits::b_stomp:

jun 2012.

#4
:signs046:
Sensi*JanaAMBASADOR

jun 2012.

#5
:signs046:
PappiISTRAŽIVAČ

jun 2012.

#6
:signs046: :sick:

jun 2012.

#7
Pozdrav.
FroggyLEGENDA

jun 2012.

#8
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se