LEGACY
pozdrav braco !
14 odgovora840 pregleda
25 REP50%
→ Istraživač
jun 2012.
jun 2012.#1
Pozdrav svima,dakle poceo sam pusiti sa 16 godina koji mi je naravno lega ponudio i naposljetku sam sretan sto sam i saznao za ovako nesto i sto imam pravi pogled na to sve nego kakav bi imao da nisam probao to iskustvo ,ovaj sajt sam uocio prije 2-3 godine ali se jos tad nisam snalazio niti razumio u ovu bozanstvenu biljku,do proslog ljeta dok nisam probao svoj prvi grow koji je zacudom naravno nestao nakon mozda 3 mjeseca znoja i kopriva i svacega je tu bilo ali fala bogu nije mi nestalo u zadnjoj fazi jel bi tek pozalio B) ove godine tj.ovo ljeto mislim se potruditi i odraditi posteni jedan grow koi cu zaista i moc probati i uzivati u dimu :))
pozdrav ekipa ! :D
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
jun 2012.
jun 2012.#3
pozdrav lega,pozdravi Slavoniju:bananica:b_woot::b_bow::carrot::b_cowboy::tovarenje_banana::b_cyclops::hehe::b_evil::b_hop::banana::banana_rasta::lock::b_splits::b_stomp:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
Domaja the best
AMBASADOR3.360 REP53%
→ Legenda
jun 2012.
1 / 8
jun 2012.
jun 2012.