VUTRA
ForumZajednicaKo ste?It's all about me ;)
LEGACY

It's all about me ;)

18 odgovora1,170 pregleda
Eva RainENTUZIJASTA

mar 2009.

#1
Jako davno sam pronasla ovaj sajt, slucajno sam naletila na njega tazeci na internetu prirodno stanise nekih halucinogenih biljaka :icon_wink: To je bilo doba kad sam tek pocinjala sa eksperimentiranjem, inace sada imam iza sebe dosta iskustva sto se tice razno raznih biljcica, kao i tri generacije outdoor trave ( cime se ponosim:icon_lol:) Trenutno zivim u Kaliforniji, nesto kao studiram, heh valjda i od toga nesto ispadne. Vidim ovdje je vecinom fina i nacitana raja, ako se izuzme onaj procenat kretena i mamlaza, pa nadam se da necu promijeniti misljenje o vama i da cemo se lijepo druziti i razmjenjivati stavove i iskustva :sun2: Pozdrav svima :kiss:

mar 2009.

#2
tek dosla i odma vrijedja, nesvidja mi se takav stav... lol
oldbullleeENTUZIJASTA

mar 2009.

#3
ja sam promenio vec 5,6...ne- 7(!) misljenja o sebi!

mar 2009.

#4
Ja ga mjenjam evo sad.

mar 2009.

#5
dobro nam doala:)
Eva RainENTUZIJASTA

mar 2009.

#6
Ne zajebavaj...lol... Nisam imala namjeru da nekoga uvrijedim, ispricavam se ako se netko pronasao u mojim rijecima :icon_lol: no ja ne mogu drukcije nego direktno, a svakakvih sam se postova ovdje nacitala :icon_lol:
Eva RainENTUZIJASTA

mar 2009.

#7
Nadam se na bolje ;)

mar 2009.

#8
moj posao ovdje je da zajebavam sve oko sebe xD

mar 2009.

#9
haj der end velkm :kiss:

mar 2009.

#10
:signs046: djevojko iz dijaspore

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se