LEGACY
It's all about me ;)
18 odgovora1,170 pregleda
Eva Rain
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
Eva RainENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#1
Jako davno sam pronasla ovaj sajt, slucajno sam naletila na njega tazeci na internetu prirodno stanise nekih halucinogenih biljaka :icon_wink: To je bilo doba kad sam tek pocinjala sa eksperimentiranjem, inace sada imam iza sebe dosta iskustva sto se tice razno raznih biljcica, kao i tri generacije outdoor trave ( cime se ponosim:icon_lol:)
Trenutno zivim u Kaliforniji, nesto kao studiram, heh valjda i od toga nesto ispadne.
Vidim ovdje je vecinom fina i nacitana raja, ako se izuzme onaj procenat kretena i mamlaza, pa nadam se da necu promijeniti misljenje o vama i da cemo se lijepo druziti i razmjenjivati stavove i iskustva :sun2:
Pozdrav svima :kiss:
23 REP46%
→ Istraživač
oldbulllee
ENTUZIJASTA219 REP5%
→ Poznavalac
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
Eva Rain
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
Eva RainENTUZIJASTA
mar 2009.
mar 2009.#6
Ne zajebavaj...lol... Nisam imala namjeru da nekoga uvrijedim, ispricavam se ako se netko pronasao u mojim rijecima :icon_lol: no ja ne mogu drukcije nego direktno, a svakakvih sam se postova ovdje nacitala :icon_lol:
Eva Rain
ENTUZIJASTA386 REP47%
→ Poznavalac
23 REP46%
→ Istraživač
23 REP46%
→ Istraživač
mar 2009.
1 / 10
mar 2009.
mar 2009.