VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav! :D
LEGACY

Pozdrav! :D

30 odgovora1,193 pregleda

jan 2014.

#1
Pozdrav svima! Dolazim iz Hrvatske. Imam 18 godina i student sam. Forum sam pronaaao na googleu, neko vrijeme sam ga proucavao i jako mi se svidio. Registrirati sam se odlucio kako bih vas mogao traziti za savjet i sudjelovati u raspravama. Pusiti sam poceo na maturalnom putovanju u `panjolskoj, no redovito u zadnjih 6 mjeseci. Zapalim veinom svaki dan, u tome pronalazim izlaz iz stresa svakodnevnog zivota (posao, studiranje), zapalim navecer i tako, malo razmisljam o svemu i uzmem si to vrijeme samo za sebe :)

jan 2014.

#2
:signs046:
MedozarENTUZIJASTA

jan 2014.

#3
:signs046:
Vu ing.POZNAVALAC

jan 2014.

#4
welcome to the club :icon_smile:
Turf.POZNAVALAC

jan 2014.

#5
:smoke18: :signs046: :smoke18:

jan 2014.

#6
:signs046:
TarzanZMAJ

jan 2014.

#7
:signs046:
ZmijaENTUZIJASTA

jan 2014.

#8
:signs046: :leafblunt: :signs046:
disneyyyISTRAŽIVAČ

jan 2014.

#9
:signs046:to :leafblunt:
disneyyyISTRAŽIVAČ

jan 2014.

#10
:signs046:

jan 2014.

#12
dobro dosao Fiuman i bolje se snasao...( ucka nas djeli )

jan 2014.

#13
Haha ajde lijepo je znati da nas ima :D

jan 2014.

#14
mislim da sam ovdje srela jos 2 fiumana...tako da ne brini...ima vas :)

jan 2014.

#15
Tek doaao, a ve dobrodoaao... Sjajno, zar ne?!

jan 2014.

#16
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se