LEGACY
Pozdrav! :D
30 odgovora1,193 pregleda
34 REP68%
→ Istraživač
jan 2014.
jan 2014.#1
Pozdrav svima! Dolazim iz Hrvatske. Imam 18 godina i student sam. Forum sam pronaaao na googleu, neko vrijeme sam ga proucavao i jako mi se svidio. Registrirati sam se odlucio kako bih vas mogao traziti za savjet i sudjelovati u raspravama. Pusiti sam poceo na maturalnom putovanju u `panjolskoj, no redovito u zadnjih 6 mjeseci. Zapalim veinom svaki dan, u tome pronalazim izlaz iz stresa svakodnevnog zivota (posao, studiranje), zapalim navecer i tako, malo razmisljam o svemu i uzmem si to vrijeme samo za sebe :)
Vu ing.
POZNAVALAC1.144 REP60%
→ Ambasador
Turf.
POZNAVALAC1.006 REP45%
→ Ambasador
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Zmija
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
disneyyy
ISTRAŽIVAČ55 REP3%
→ Entuzijasta
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#14
mislim da sam ovdje srela jos 2 fiumana...tako da ne brini...ima vas :)
31 REP62%
→ Istraživač
jan 2014.
1 / 16
jan 2014.
jan 2014.