LEGACY
ciao
20 odgovora969 pregleda
16 REP32%
→ Istraživač
okt 2014.
okt 2014.#1
pozz vutrasi,upravo registrovao i krecem ka prosirenju kapaciteta znanja o vutri na vasem forumu.
Zaista dobro uredjen forum sa odlicnim upustvima i korisnim stvarima!
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#3
Pozdrav Babo. :signs046:
...mala digresija, ovo je forum iskljucivo o vutri, te gudri ovdje nije mjesto posto vutra nije gudra iliti droga ;)
16 REP32%
→ Istraživač
okt 2014.
okt 2014.#4
Ahh moja greska,jbg nesto sam sav... Nema jointa,nema raspolozenja... Haha,nadam se da mi necete zameriti ...
Stipe
ZMAJ157.066 REP
JackDaniels
AMBASADOR2.756 REP36%
→ Legenda
feforon1987
ENTUZIJASTA344 REP36%
→ Poznavalac
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
okt 2014.
1 / 11
okt 2014.
okt 2014.