VUTRA
ForumZajednicaKo ste?ciao
LEGACY

ciao

20 odgovora969 pregleda

okt 2014.

#1
pozz vutrasi,upravo registrovao i krecem ka prosirenju kapaciteta znanja o vutri na vasem forumu. Zaista dobro uredjen forum sa odlicnim upustvima i korisnim stvarima!
StipeZMAJ

okt 2014.

#3
Pozdrav Babo. :signs046: ...mala digresija, ovo je forum iskljucivo o vutri, te gudri ovdje nije mjesto posto vutra nije gudra iliti droga ;)

okt 2014.

#4
Ahh moja greska,jbg nesto sam sav... Nema jointa,nema raspolozenja... Haha,nadam se da mi necete zameriti ...
StipeZMAJ

okt 2014.

#5
Ma sve 5 :) ...nadamo se da ces posaditi nesto preko zime :)
JackDanielsAMBASADOR

okt 2014.

#6
Welcome!!!
GruwerISTRAŽIVAČ

okt 2014.

#7
Dobro nam doaao
feforon1987ENTUZIJASTA

okt 2014.

#8
:signs046:
d@niZMAJ

okt 2014.

#9
:signs046:

okt 2014.

#10
Dobro dosao :)
olidoboliLEGENDA

okt 2014.

#11
hello

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se