VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav!!
LEGACY

Pozdrav!!

16 odgovora1,327 pregleda

jul 2009.

#1
POZDRAV IZ PODRAVINE!!! Kolko vidim nema bas nikog iz mog kraja, ili su podravci sramezljivi. Poceo sam pusit pred nekih 8 godina, ispocetka rijetko,rekreativno al ubrzo sam poceo i partijat pa bonkasi,brzina,tripovi,100 cuda! I tak jedno 2 godine dok mi nije pregoril osigurac u glavi... Onda mala pauza kojih godinu dana i nikad vise nikakva kemija.

jul 2009.

#2
Pa mnogo ljudi bas ne spominje odakle su jer nije ni toliko bitno a nije ni pametno. U svakom slucaju dobro dosao.

jul 2009.

#3
Dobro da si ti stao na loptu ako ti je vjerovati :)
ZOKIAMBASADOR

jul 2009.

#4
nije to nikako strasno samo da nema onog zutog gada al pozdrav i dobro dosao...
FlegyPOZNAVALAC

jul 2009.

#5
Ma sve je to uredu ipak moras biti mlad i glup da bi kasniej bio pametan i star :sun2: Dobro doso :ohno:

jul 2009.

#6
ina e je obi aj 10 pe enih prasia ko kod dodje novi...jbg sve nas je viae
tamburaENTUZIJASTA

jul 2009.

#7
bok sused.
gloss_zelenkyAMBASADOR

jul 2009.

#8
ja sam junak iz doliiineeeee... :bis:
LucidDreamAMBASADOR

jul 2009.

#9
Wazzzzuuup ;D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se