LEGACY
Pozdrav!!
16 odgovora1,327 pregleda
48 REP96%
→ Istraživač
jul 2009.
jul 2009.#1
POZDRAV IZ PODRAVINE!!! Kolko vidim nema bas nikog iz mog kraja, ili su podravci sramezljivi. Poceo sam pusit pred nekih 8 godina, ispocetka rijetko,rekreativno al ubrzo sam poceo i partijat pa bonkasi,brzina,tripovi,100 cuda! I tak jedno 2 godine dok mi nije pregoril osigurac u glavi... Onda mala pauza kojih godinu dana i nikad vise nikakva kemija.
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jul 2009.
jul 2009.#2
Pa mnogo ljudi bas ne spominje odakle su jer nije ni toliko bitno a nije ni pametno. U svakom slucaju dobro dosao.
Avantura
ZMAJ15.881 REP
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
jul 2009.
jul 2009.#4
nije to nikako strasno samo da nema onog zutog gada al pozdrav i dobro dosao...
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
FlegyPOZNAVALAC
jul 2009.
jul 2009.#5
Ma sve je to uredu ipak moras biti mlad i glup da bi kasniej bio pametan i star :sun2:
Dobro doso :ohno:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
jul 2009.
jul 2009.#6
ina
e je obi
aj 10 pe
enih prasia ko kod dodje novi...jbg sve nas je viae
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
jul 2009.
1 / 9
jul 2009.
jul 2009.