VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Srdacan pozdrav svima
LEGACY

Srdacan pozdrav svima

14 odgovora1,313 pregleda

mar 2011.

#1
Ja sam Tex Willer i citam forum dosta dugo ali evo tek sad sam se odlucio predstavit. Ko i svi ostali sa sajta obozavam dragu nam biljku. Jos nisam sadio ali growat cu cim mi se ukaze prilika (ako Bog da pocet cu outdoor ove sezone). Sta jos da kazem, volim citat sve stripove koji se na kioscima u HR mogu naci i naravno volim zajebanciju sa frendovima uz dzoks. Nadam se dobroj suradnji i sorry ako je post predug i dosadan.
He-ManLEGENDA

mar 2011.

#2
Welcome Tex :hippy: :vb_kez: http://www.youtube.com/watch?v=zGJE1vuP5V8
MeskalitoLEGENDA

mar 2011.

#3
Welcome nocni orlu :wave:

mar 2011.

#4
Dobro nam doao! Ljepo se udoma i i samo napred!
TarkiPOZNAVALAC

mar 2011.

#5
Neki dan i dilan dog doaao :) Joa fale zagor, lazarus ledd i nathan never.. hehe Dobro doaao i nemoj puno pucati :D
SiDAMBASADOR

mar 2011.

#6
dobro doaao!

mar 2011.

#7
Tarki-zaboravio si navesti Mister Noa xD Ne brini, necu pucati(puno) haha
GreenRyderLEGENDA

mar 2011.

#8
....dobrodosao;-).....

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se