LEGACY
Srdacan pozdrav svima
14 odgovora1,313 pregleda
40 REP80%
→ Istraživač
mar 2011.
mar 2011.#1
Ja sam Tex Willer i citam forum dosta dugo ali evo tek sad sam se odlucio predstavit. Ko i svi ostali sa sajta obozavam dragu nam biljku. Jos nisam sadio ali growat cu cim mi se ukaze prilika (ako Bog da pocet cu outdoor ove sezone). Sta jos da kazem, volim citat sve stripove koji se na kioscima u HR mogu naci i naravno volim zajebanciju sa frendovima uz dzoks. Nadam se dobroj suradnji i sorry ako je post predug i dosadan.
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
mar 2011.
mar 2011.#2
Welcome Tex :hippy:
:vb_kez:
http://www.youtube.com/watch?v=zGJE1vuP5V8
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
mar 2011.
mar 2011.#5
Neki dan i dilan dog doaao :)
Joa fale zagor, lazarus ledd i nathan never.. hehe
Dobro doaao i nemoj puno pucati :D
40 REP80%
→ Istraživač
mar 2011.
mar 2011.#7
Tarki-zaboravio si navesti Mister Noa xD
Ne brini, necu pucati(puno) haha
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
mar 2011.
1 / 8
mar 2011.
mar 2011.