LEGACY
1,2,3
46 odgovora2,849 pregleda
17 REP34%
→ Istraživač
jun 2014.
jun 2014.#1
Imam augavi mobitel pa se ne snalazim baa po forumu,sve mi je uskraceno,umanjeno ! Prije svega pozdrav svim
lanovima!! nadam se da ce te mi pomoci oko nekih problema na koje sam naletia..
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#2
S obzirom da je augavi mobitel u pitanju :icon_lol: tema ti je preba
ena na odgovarajue mjesto, jer u dnevnicima nema ato tra~iti :)
:wave:
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#5
https://vutra.org/topic/1230-vazno-uputstvo-za-otvaranje-dnevnika/
evo procitaj prvo ovo :)
17 REP34%
→ Istraživač
jun 2014.
jun 2014.#6
jesam,jesam procita sam to! Provea sam ja dosta vrimena na ovom forumu citajuci svasta vezano za uzgajanje ali sam zakinut nez ni kako da vam sad stavim slike..sry ako pilam na krivom mistu al ful mi je zanimljivo ~elim vam samo pokazati neke slike da vam pokazem sto me muci!
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#8
Dobrodoaao!
Jesu ti te slike na mobu ili foticu? Priko kompa nije problem postavit ih al priko mob neznan ..valjda ces se snaci ! ;)
17 REP34%
→ Istraživač
jun 2014.
jun 2014.#10
A na mobitelu su mi,komp mi je crka prije par dana, pa sam osuen na njega
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#11
Probaj ovako
https://vutra.org/topic/12082-upute-za-upload-slika-putem-mobitela-dropbox/#entry298526
nadam se da mob nije tolko sugav :)
17 REP34%
→ Istraživač
jun 2014.
jun 2014.#12
hahah pa mob mi je jedva otvoria ovaj tvoj link nmgu tako jbgaa!!a nema veze ajj valjda cu naci rjesenje oko problema! A jel moze ovako da ja vama njih opisem i sve sto sam radia do sada s njima jer meni je prvi put a vidim da ste vi vec iskusnjare :D
Ivana_zg
POZNAVALAC621 REP2%
→ Ambasador
t@mara
ZMAJ28.214 REP
t@maraZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#14
Koji je sustav mob android ili...pa e ti netko mo~da i znati pomoi.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
17 REP34%
→ Istraživač
jun 2014.
jun 2014.#17
Jebeni LG kuki!! sustav? nema sustava razbit cu ga od zid,da meni biljke sad pate zbog njega aaaaa
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#18
o joj....pa to nema ni 3g ni wifi ni OS...tj ima...neki LG noname OS :D
nemoj u zid....steta zida :D
neznam sta ces stim mobitelom al slike neces tak skoro stavit na forum....osim ako nekome posaljes MMS hihiih
osposobi komp pa cemo onda dalje
17 REP34%
→ Istraživač
jun 2014.
jun 2014.#19
`teta baa! Ne znam ato u...
sto jel fejsbuk siguran da dodam nekog od vas pa mu ja u inbox poaaljem slike,ma vraga nije to sigurno!!ovo se samo meni more dogoditi
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#20
nikakav FB. ni ne pomisljaj.
a sta je tolko hitno-bitno ? za koju temu je? jel sadis unutra ili vani?
ako nisi nasao odgovor na forumu, i ako mislis da se moze ista dijagnosticirati bez slika...postavi pitanje na za to predvidjenom mjestu pa se mozda uspije nesto skemijat. jbga.....zaebana situacija malo :)
Desperados18
ISTRAŽIVAČ113 REP42%
→ Entuzijasta
Desperados18ISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#21
S obzirom da si novi, vjerovatno na forumu ima nesto o tome sto si posijao, tako da prelistaj jos malo i dok ne nabavis neki bolje mob. pokusaj tako, jer od ovoga nemas neke koristi, s obzirom da ima milion vrsta i kako god da opises bez slike je nista ! :ohno:
17 REP34%
→ Istraživač
jun 2014.
jun 2014.#22
Ja mislim da sam naaa problem, a to je augava zemlja za palme mali pitar i zalivanje svaka 3-4 dana listovi spaljeni na dnu biljke,otkinia sam ih jer sam tako ode procita.. Zemlju sam prominija prije 4 dana prvi put mi je i uz to da sam pocea baa,baa,baa pratit forum kad su se pojavili problemi sto nikako nije dobro!! meni su one u toj zemlji misec ipo dana stajale :( al i dalje aibaju visoke su 35cm,33cm 42cm na balkonu su mi,pr~e se 8,9h na suncu! Skratija sam vrhove da bi napravija od njih grmi
e i smanjia visinu, to sam isto procita ode i uspilo mi je! Prepila sam jbga moram nekom reci ko zna, a vi znate mo~da sam falia i misto za pisati o svemu ovome kriv je mobitel ovaj! Pa jel moguce da je zemlja za palme i zalivanje krivo za to il moze biti nesto drugo?
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
jun 2014.
1 / 24
jun 2014.
jun 2014.